شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پاسخ به ابهامات پروسه تهیه گزارشات خودرویی در نمایشگاه خودرو تهران
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۱
اجاره خودرو
ISQI به سومین نمایشگاه خودرو تهران می رود؛

پاسخ به ابهامات پروسه تهیه گزارشات خودرویی در نمایشگاه خودرو تهران

پرشین خودرو: به طور قطع با خواندن گزارش های خودرویی ماهانه و سالانه شرکت ISQI در ذهن شما سوالی شکل می گیرد که پروسه تهیه این گزارش ها به چه صورت است یا ستاره های کیفی که به خودروهای تولید داخل داده می شود، چگونه محاسبه می شود؟

به گزارش پرشین خودرو، سومین نمایشگاه خودرو تهران(26 تا 30آذرماه امسال) همچون 2 دوره قبلی میزبان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با نام اختصاری ISQI است که البته امسال تفاوت هایی با سال گذشته در فعالیت این شرکت در نمایشگاه وجود خواهد داشت.

چنانچه بخواهیم شرکت ISQI را به صورت خلاصه برای شما معرفی کنیم، باید گفت مهمترین وظیفه آن؛ بازرسی و نظارت بر اجرای استانداردها به منظور ارتقای کیفیت محصولات تولیدی داخل کشور است که طیف وسیعی از کالا و خدمات را در بر می گیرد اما چیزی که ISQI را به نمایشگاه خودرو می آورد، فعالیت نظارتی گسترده این شرکت در بحث کیفیت خودرو و خدمات ارائه شده در این حوزه است.

یقینا شما هم تا کنون دست کم یکی از گزارشات این شرکت در خصوص ارزیابی رضایت مشتریان از کیفیت خودرو، ارزیابی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش خودرو، ارزیابی رضایت مشتریان از خدمات فروش خودرو، ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو و نیرو محرکه یا ارزشیابی کیفی خودروهای تولید داخلی را مشاهده و مطالعه کرده اید یا با تماس تلفنی کارشناسان شرکت ISQI و سوالات آنان از کم و کیف خدمات دریافت شده در نمایندگی های مجاز شرکت های تولیدکننده و واردکننده خودرو، مواجه شده اید.

با خواندن گزارش های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران سوالی به ذهن همه متبادر می شود که این گزارشات دقیق با طی کردن چه پروسه ای منتشر می شود؟ و یا، ستاره های کیفی خودروها با چه معیاری به این محصولات تعلق می گیرد؟ میزان رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش شرکت های تولید کننده و واردکننده خودرو چگونه محاسبه می شود؟

در سومین دوره نمایشگاه خودرو تهران، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با برنامه ریزی در خصوص رفع این ابهامات وارد نمایشگاه می شود.

 

سومین نمایشگاه خودرو تهران


شرکت بازرسی در این نمایشگاه بنا دارد تا با بهره گیری از کارشناسان فنی شرکت که در تهیه گزارش های تخصصی در حوزه خودرو فعال هستند و حضور تمام وقت آنان در سومین نمایشگاه خودرو تهران، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان و ابهامات آنان در نمایشگاه باشد.

این شرکت در بخش دیگری به معرفی ابزارآلات و دستگاه هایی که در تهیه این گزارشات مورد استفاده قرار می گیرد، خواهد پرداخت تا ضمن معرفی فعالیت های شرکت بازرسی کیفیت، صحت و دقت گزارشات خودرویی این شرکت را به نمایش عمومی بگذارد.

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران از 18 تا 21 دی ماه سال جاری توسط شرکت ایده تجارت هرمس در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!