دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
30 هزار حلقه لاستیک بین تاکسیرانان توزیع شد
۱۴:۲۴ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
kerman2

30 هزار حلقه لاستیک بین تاکسیرانان توزیع شد

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: 30 هزار حلقه لاستیک برای تاکسیرانان دارای خودروهای پژو، سمند و پراید در 10 شهر کشور در نظر گرفته شده است که در هفته آینده بر اساس برنامه زمانبندی مشخص توزیع خواهد شد.

به گزارش  پرشین خودرو به نقل از ایرنا،  از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: توزیع لاستیک های ایرانی با نرخ مصوب کارخانه و به صورت عرضه مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده به عنوان راهکاری مهم در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: با توجه به شرایط موجود و تفاوت زیاد قیمت اقلام مصرفی خودرو در بازار، تحویل این اقلام به صورت مستقیم به تاکسیرانان به عنوان یک مطالبه به حق و جدی در دستور کار اتحادیه قرار گرفته است.

وی افزود: یکی از اصلی‌ترین سیاست های مدیران حوزه حمل و نقل شهری کاهش هزینه های سفر با ارائه بسته های حمایتی به رانندگان به جای افزایش نرخ کرایه است.

 

لاستیک

 


ضامنی اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است که این فرآیند به صورت مستمر ادامه داشته باشد و اتحادیه تاکسیرانی اقدامات لازم را برای شهرهای متقاضی به عمل آورد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: لازم است در این خصوص شهرداری ها نیز کمک هایی را در سرفصل اعتباری خود برای کمک به رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری منظور کنند.

نظر بینندگان
!
!
!