سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
حضور در مسابقات ارمنستان و گرجستان نیازمند حامیان مالی است
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
اجاره خودرو

حضور در مسابقات ارمنستان و گرجستان نیازمند حامیان مالی است

پرشین خودرو: رئیس کمیته شتاب فدراسیون اتومبیلرانی با اشاره به مشکلات این تیم برای حضور در مسابقات بین المللی اعلام کرد: 2 اعزام در بهمن و اسفند ماه سال جاری به مسابقات ارمنستان و گرجستان داریم که امید است با کمک حامیان مالی و ثبات وضعیت ارز بتوانیم این تیم را اعزام کنیم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، «فرزاد شاهرخی»  افزود: امسال 2 اعزام برون مرزی داشتیم که متاسفانه به دلیل نوسانات ارزی با مشکل مواجه شدیم و این اعزام ها صورت نپذیرفت.
وی با اشاره به اینکه تیم ملی شتاب شامل هفت ورزشکار است، اظهار داشت: نحوه انتخاب این تیم و مسابقاتی که در طول سال برگزار می شود، بستگی به امتیازهایی دارد که هر ورزشکار باید آن را جمع کند و با توجه به این امتیازات، بهترین ها انتخاب می شوند.
مربی تیم ملی شتاب در ارزیابی بازی های گذشته این تیم بیان کرد: در سال گذشته توانستیم در اولین اعزام از مسابقات منطقه ای در ارمنستان، هشت مقام را کسب کنیم و در این رقابت ها اول شویم.

شاهرخی عنوان کرد: تمام تجهیزات ورزشی را به سختی می توانیم از کشورهای دیگر تهیه کنیم و این رشته بسیار پرهزینه است و ورزشکاری که بخواهد در بازی های برون مرزی حضور یابد باید بیش از 200 میلیون تومان هزینه کند.
شتاب یا درگ مسابقه‌ای است که در یک مسیر مستقیم با طول مشخص، بین 2 خودرو یا موتورسیکلت یا کامیون انجام می ‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!