شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
 آتش گرفتن چند اتوبوس در گاراژ!
۲۰:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
kerman2

آتش گرفتن چند اتوبوس در گاراژ!

پرشین خودرو: سخنگوی آتش‌‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک گاراژ نگه‌داری خودرو در جاده خاوران خبر داد و گفت: چهار دستگاه اتوبوس در این حادثه دچار حریق شدند.

به گزارش پرشین خودرو، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در گاراژ نگه‌داری خودرو در جاده خاوران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 7:04 صبح امروز آتش‌سوزی در گاراژ نگه‌داری خودرو در جاده خاوران، بعد از پل سیمان به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه گاراژ حدوداً 4 هزار متری و محل نگه‌داری خودرو بود؛ تعداد زیادی از خودروها اسقاطی بوده اما چهار دستگاه اتوبوس شخصی بین شهری از انواع مختلف که نه اسقاطی و نه صفر بودند، در محل دچار حریق شدند.

وی ادامه داد: بخشهای زیادی از آنها و حتی مخزن گازوئیل یکی از خودروها شعله‌ور شده و آتش به سرعت در حال سرایت به خودروهای مجاور بود.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت، تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده، در نهایت آتش خاموش و از گسترش به اطراف جلوگیری شد و هم‌اکنون نیز نیروها مشغول ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل حادثه هستند.

نظر بینندگان
!
!
!