سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۰۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
حمایت سایپایدک از قطعه سازان با اولویت تامین قطعات از شرکت‌های داخلی
۱۶:۰۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
مدیرعامل سایپا یدک مطرح کرد:

حمایت سایپایدک از قطعه سازان با اولویت تامین قطعات از شرکت‌های داخلی

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدک گفت: قطعه سازان داخلی از ظرفیت های فراونی در تولید قطعات با کیفیت برخوردارند و حمایت از آنها را وظیفه خود می‌دانیم.

به گزارش پرشین خودرو، پس از فروش، فرآیند برنامه‌ریزی، تأمین و توزیع قطعات به نحوی شكل می‌گیرد كه قطعه در كمترین زمان ممكن برای پوشش نیاز شبكه در اختیار مشتری قرار گیرد.

مدیرعامل سایپایدك با بیان اینكه در كنار رسالت خدمات، برای تحقق اهداف تجاری شركت نیز اقدامات جدی و مؤثری جهت ارتقاء زنجیره تامین و فرآیند بازرگانی قطعات انجام شده است، افزود: در راستای حمایت از تولیدات داخلی، تامین قطعات از تولید کنندگان داخلی در اولویت قرار دارد و در این زمینه اقدامات موثری برای رشد و ارتقاء كیفی قطعات در حال تامین، صورت پذیرفته است به نحوی كه قطعات الزاما می‌بایست بر اساس استانداردهای مورد تائید تامین شوند.

 مدیرعامل سایپایدک به تاثیر تحریم‌ها بر واردات قطعات یدكی اشاره كرد و گفت: با وجود مشكلات عدیده ناشی از تحریم‌های یك‌جانبه در حوزه مبادلات بانكی بین‌المللی، حمل و نقل و سایر حلقه‌های زنجیره تامین خارجی، تلاش می کنیم با پیش‌بینی‌های لازم، به كارگیری توان كارشناسی و ارائه راهكارهای خلاقانه، عمده تهدیدهای این مسیر را به فرصت تبدیل كرده و از توان تولیدکنندگان داخلی استفاده کنیم.

نظر بینندگان
!
!
!