سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک
۱۶:۳۱ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اجاره خودرو
۲۸ آبان ماه جاری برگزار می شود:

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

پرشین خودرو: دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک با حضور چهره های برتر علمی ملی و بین المللی این حوزه و اساتید مطرح کشور روز ۲۸ آبان ماه جاری در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، این دوره از کنفرانس با دعوت از سخنرانان مدعو از جمله دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، مهندس اکبر ترکان مشاور رئیس جمهوری و مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران با محور رویکردها و مدل های مدیریت استراتژیک، جهانی سازی و تجارت الکترونیک و چالش های مدیریت استراتژیک، مسائل و روابط بین مدیران سازمان، شناسایی بازارهای بالقوه در کشورهای در حال توسعه، مدیریت فرهنگ سازمانی، تحلیل SWOT و پی ریزی استراتژی کسب وکار، رویکردهای توسعۀ نوآورانۀ فرهنگ کارآفرینی و مدیریت استراتژیک برای بخش دولتی و سرمایه های عمومی برگزار می شود.

این رویداد، پرسابقه ترین و معتبرترین رویداد در حوزه مدیریت استراتژیک کشور است که توسط تنها انجمن تخصصی و علمی در این حوزه با نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود و انجمن مدیریت راهبردی ایران با هدف ارتقاء سطح و اشتراک دانش مدیران از سال 1385 تاکنون با همکاری مراکز علمی و سازمان های ذی ربط اقدام به برگزاری این کنفرانس نموده است.


از بخش های مهم این کنفرانس می توان کارگاه های تخصصی ویژه، ارائه مقالات تخصصی، ارائه سخنرانی های کلیدی داخلی و خارجی، انتخاب و معرفی کتاب سال مدیریت استراتژیک کشور، معرفی چهره برجسته مدیریت استراتژیک کشور، انتخاب پژوهشگر برتر مدیریت استراتژیک سال کشور و انتخاب و معرفی پایان نامه های برتر دانشجویی را نام برد.

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک روز دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران برگزار خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!