سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۵۴ دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو و ۱۳۷ دفتر تعلیق شدند
۱۶:۵۹ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اجاره خودرو

۵۴ دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو و ۱۳۷ دفتر تعلیق شدند

پرشین خودرو: مدیرکل دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری از لغو ۵۴ مجوز و تعلیق مجوز ۱۳۷ دفتر خدمات مسافرت هوایی و ۳۱۰ سایت غیر مجاز در شش ماهه ابتدای امسال خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، علی اصغر باریكانی اظهارداشت: در بازرسی های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت سازمان هواپیمایی كشوری از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و سایر شهرستان ها مواردی از جمله عدم تمدید ضمانت نامه، عدم احراز شرایط راه اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل های سازمان منجر به لغو و تعدیل تعدادی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی شد.

وی با بیان اینكه در ایام اربعین امسال تخلفات ۵ مورد از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شدند، افزود: در شش ماهه امسال تعداد ۳۱۰ سایت فروش غیرمجاز بلیت با معرفی سازمان هواپیمایی کشوری به مراجع ذیصلاح فیلتر شد.

 

شرکت هواپیمایی

 


مدیركل دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری تصریح كرد: و به ۵۴ مورد شكایت از طریق سامانه شهرراه، ۱۸ مورد شكایت مربوط به سازمان بازرسی، ۱۶۰۵ مورد شكایت در سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی كشوری، ۱۵۸۲ شكایت به صورت حضوری و ۶۳۳۰ شكایت به صورت تلفنی رسیدگی شده است.

باریكانی همچنین به مسافران توصیه کرد: برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایت های دارای مجوز که لیست آنها روی پرتال سازمان قابل دسترسی است اقدام کنند و در صورت داشتن هرگونه شكایت موضوع را از طریق سامانه حقوق مسافر به این سازمان اعلام كنند.

نظر بینندگان
!
!
!