جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز ثبت نام آنلاین نمایشگاه خودرو، قطعات، موتورسیکلت و دوچرخه البرز
۲۳:۴۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آغاز ثبت نام آنلاین نمایشگاه خودرو، قطعات، موتورسیکلت و دوچرخه البرز

پرشین خودرو: ثبت نام آنلاین پنجمین نمایشگاه خودرو، قطعات، موتورسیکلت و دوچرخه البرز، آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه تانا مجری نمایشگاه، متقاضیان مشارکت می توانند از روز شنبه 26 آبان ماه از طریق پایگاه اینترنتی tana-group.com نسبت به ثبت نام آنلاین اقدام کنند.

برپایه این گزارش انواع خودرو سواری و تجاری، قطعات و مجموعه ­های خودرو، دوچرخه و موتورسیکلت، قطعات موتورسیکلت و دوچرخه، خدمات پس از فروش، آپشن و تیونینگ، سایر خدمات مرتبط با خودرو، گروه ­های تخصصی این رویداد هستند و با توجه به ارزیابی حضور تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خودروهای سبک و سنگین در چهار دوره قبل، در نظر است ضمن حفظ مشتریان سنتی، بخش قطعات از گذشته گسترده تر و ارائه کنندگان موتورسیکلت و دوچرخه به صورت قابل ملاحظه در نمایشگاه مشارکت داشته باشند.

این گزارش می افزاید دوره چهارم نمایشگاه با حضور 60 مشارکت کننده در 10 هزار مترمربع فضای نمایشی شامل 6 هزار مترمربع فضای سرپوشیده در 2 سالن و 4 هزار مترمربع فضای باز، برگزار شد که مورد بازدید 40 هزار نفر قرار گرفت.

خاطر نشان می شود پنجمین نمایشگاه خودرو، قطعات، دوچرخه و موتورسیکلت البرز در تاریخ 2 تا 5 بهمن ماه آتی با مجوز شرکت گسترش نمایشگاه های بین المللی و دائمی استان البرز در محل موقت نمایشگاه های استان به نشانی سه راه گوهرشت، پل شهدای پلیس، موسسه گلستان گلشهر برپا خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!