سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
زمان آغاز طرح ترافیکی زمستانی ۹۷ اعلام شد!
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
اجاره خودرو

زمان آغاز طرح ترافیکی زمستانی ۹۷ اعلام شد!

پرشین خودرو: رییس پلیس راهور ناجا گفت: طرح ترافیکی زمستانی ۹۷ از ۲۲ آذرماه تا ۲۲ اسفندماه اجرا می شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، سردار تقی مهری در نشست کمیته طرحهای ترافیکی زمستانی افزود: طرح ترافیکی زمستانی با اجرای رزمایش ترافیکی زمستانی ۹۷ روز پنج شنبه ۲۲ آذرماه برگزار و اجرای طرح تا ۲۲ اسفندماه ادامه دارد.


وی با اشاره به برگزاری کنگره عظیم اربعین اضافه کرد: طرح اربعین ۹۷ با تجربیات همه دستگاهها نسبت به سالهای گذشته بهتر اجرا شد.

رییس پلیس راهور ناجا تاکید کرد: طرح ویژه ترافیک اربعی با به گیری از سامانه های هوشمند در مدیریت حمل و نقل عمومی موفقیت بیشتری داشت.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاهها باید با بهره گیری از تجربیات گذشته در طرح زمستانی مشارکت کنند و تا ۲۲ اسفند و آغاز طرح نوروزی به هموطنان خدمت کنند.

سردار مهری گفت: از ۲۲ آذر باید تجهیزات و امکانات بیشتری وارد میدان کنیم و هر دستگاه باید طرح ویژه خود را به پلیس را ارایه دهد.

 

طرح زمستانی

 

وی افزود: در موضوع سقوط بهمن یخ زدگی معابر و آبگرفتگی باید تمهیدات خاصی در نظر بگیریم و این طرح هم درون شهرها و هم در

رییس پلیس راهور با بیان اینکه ۳۴۰۰ نفر در زمستان گذشته در جاده ها جان خود را از دست دادند، گفت: ۶۸ درصد جان باختگان در محورهای برون شهری و ۳۲ درصد درون شهرها جان باختند.

وی ادامه داد: حدود ۲۲ درصد تصادفات به علت سرعت غیر مجاز و ۳۸ درصد به علت خستگی و عدم توجه به جلو و سبقت غیر مجاز ۱۳ درصد.

سردار مهری تاکید کرد: رانندگان با سرعت مطمینه حرکت کنند به شکلی که فرمان خودرو در اختیار آنها باشد. تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ باک پر داشته باشند تا اگر در بهمن گرفتار شدند سوخت کافی برای گرم ماندن خودرو داشته باشند.

وی گفت: سال گذشت در مقطعی بارش برف سدشد و یخ زدگی موجب انسداد جاده ها شد و برودت هوا به حدی بود که پس از نمک پاشی بالافاصله جاده یخ می زد.ن باید نمکپاش، گریدر و دیگر تجهیزات بررسی و تقویت شود و نیروها از آمادگی کامل برخوردار باشند.

وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر افزایش بارندگی و برف در زمستان ۹۷ گفت: امیدواریم بتوانیم طرح موفقی را داشته باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!