سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برخورد با مسافربرهای شخصی آغاز شده است
۱۳:۰۵ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
kerman2
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی:

برخورد با مسافربرهای شخصی آغاز شده است

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران می گوید برخورد قانونی با برخی مسافربرهای شخصی که ایستگاههای تاکسی را قرق کرده بودند آغاز شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، علیرضا قنادان  افزود: با همکاری پلیس، امنیت کامل در ایستگاه های تاکسی اینک برقرار است و فعالیت تاکسیرانان طبق روال انجام می شود.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های تاکسیرانان و شهروندان موضوع مسافربرهای شخصی غیرمجاز بود افزود: از چندی پیش مسافربرهای شخصی که بیشتر خودرو آنها پلاک شهرستان بود و در برخی نقاط تهران به صورت باندی فعالیت می کردند، شناسایی شدند.
وی ادامه داد: در این زمینه با همکاری نیروی انتظامی، پلیس راهور و تاکسیرانی طرح برخورد قانونی با این مسافربرهای شخصی آغاز شد و به صورت مستمر ادامه دارد.

 

تاکسیرانی

 

قنادان با اشاره به اینکه بیشتر نقاط فعالیت این مسافربرهای غیرمجاز در خارج از طرح ترافیک بویژه در میدان صنعت و سیدخندان بود تصریح کرد: این امر مشکلات فراوانی را برای تاکسی های خطی به وجود آورد اما با راه اندازی گشت های مشترک پلیس و تاکسیرانی خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به درگیری فیزیکی ایجاد شده توسط رانندگان مسافربرهای شخصی در ایستگاه میرداماد طی چند وقت اخیر اشاره کرد و گفت: با تمهیدات لازم و همکاری مطلوب پلیس پایتخت این مشکل رفع شد.
 تعداد تاکسی های شهر تهران حدود 80 هزار خودرو برآورد می شود.

نظر بینندگان
!
!
!