جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
حمل ریلی ۱.۵ میلیون تن بار فولاد به‌صورت ترکیبی
۱۴:۱۷ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
اجاره خودرو

حمل ریلی ۱.۵ میلیون تن بار فولاد به‌صورت ترکیبی

پرشین خودرو: مدیرکل راه‌آهن اصفهان گفت: حمل ترکیبی بیش از ۱.۵ میلیون تن محصولات فولاد کویر کاشان در ۲ فاز توسط راه‌آهن اصفهان انجام می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سید رضا سادات حسینی مدیرکل راه‌آهن اصفهان با اعلام این خبر گفت: حمل ترکیبی بیش از ۱.۵ میلیون تن محصولات فولاد کویر کاشان در فاز اول و دوم به‌صورت تخلیه شمش فولادی از مبادی فولاد خوزستان و فولاد یزد و بارگیری میلگرد و کلاف میلگرد از طریق جاده به ایستگاه کاشان و از طریق ریل به مقاصد بندرعباس، مهاباد و مراغه صورت می‌گیرد.

وی افزود: در راستای تحقق برنامه ششم توسعه و افزایش سهم ریل در جابجایی بارهای استان، با برگزاری نشست‌ها و جلسات متعدد با مدیران کارخانه فولاد کویر کاشان و مدیر راه و ترابری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مقرر شد حمل محصولات این کارخانه به‌صورت مشترک و ترکیبی از طریق ریل و جاده انجام شود.

 

راه آهن

 

وی با بیان اینکه حمل و بارگیری از ایستگاه راه‌آهن کاشان انجام می‌شود و فاصله کارخانه فولاد کویر کاشان تا ایستگاه محمدآباد ۱۲ کیلومتر است خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم در فاز سوم با احداث خط ریل آنتنی از کارخانه فولاد کویر به ایستگاه محمدآباد کلیه این بار بر روی ریل قرار گیرد و میزان بار بارگیری و حمل شده به این کارخانه به ۳ میلیون تن خواهد رسید.

نظر بینندگان
!
!
!