جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آماده‌باش هلال احمر برای زمستان
۱۴:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
kerman2

آماده‌باش هلال احمر برای زمستان

پرشین خودرو: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده‌باش هلال احمر در طرح زمستانی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا،  شاهین فتحی در جلسه کمیته ویژه بررسی طرح زمستانی امسال که در شهرک آزمایش برگزار شد، گفت: سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از هم اکنون طرح زمستانی خود را آغاز کرده و از 22 آذرماه نیز همزمان با دیگر دستگاه‌ها و پلیس آمادگی خود را ارتقاء خواهد داد.

وی با بیان اینکه در طرح زمستانی امسال 1243 پایگاه در سطح کشور فعال هستند، اظهار کرد: همچنین 1100 دستگاه آمبولانس و 364 دستگاه خودروی نجات نیز در طرح زمستانی امسال به همراه 24 فروند بالگرد آماده امدادرسانی و ارائه خدمات به شهروندان هستند.

 

هلال احمر

 

فتحی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات امداد و نجات در طرح اربعین نیز اشاره کرد و گفت: در اجرای این طرح بیش از 120 هزار نفر در مرزها از خدمات هلال احمر بهره‌مند شدند.

وی افزود: علاوه بر سه پایانه مرزی چذابه، شلمچه و مهران همکاران ما در مرزهای میرجاوه، دوقارون و بازرگان نیز حضور داشته و اقدام به ارائه خدمات به زائران خارجی که از این مرزها وارد کشور شده بودند، کرد.

وی افزود: همچنین در ایام اربعین خدمات اسکان اضطراری برای برخی از زائرانی که در باران دچار حادثه شده بودند ارائه شد و مرکز پزشکی هلال احمر در کشور عراق نیز فعال بود.

نظر بینندگان
!
!
!