سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
هفته سرنوشت ساز فراز در راه است
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
اجاره خودرو
تصمیم‌گیری درباره ادامه شماره گذاری خودرو فراز در كمیته سه جانبه

هفته سرنوشت ساز فراز در راه است

پرشین خودرو: معاون سازمان ملی استاندارد از تعیین تكلیف ادامه شماره گذاری كشنده فراز، هفته آینده و در كمیته سه جانبه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، بهادركاظمی با اشاره به طی شدن سه ماه فرصت داده شده به 500 كامیون شماره گذاری شده فراز، اظهار داشت: علاوه بر طی این مدت این كشنده ها باید 20 هزار كیلومتر در سطح جاده های كشور تردد می كردند كه به منظور بررسی نحوه كاركرد این خودروها، سازمان ملی استاندارد هفته گذشته به شركت ایران خودرو دیزل اعلام كرد كه گزارش مربوط به فرآیند عملكرد این كامیون ها را در اختیار سازمان استاندارد قرار دهد.

وی پیش بینی كرد این گزارش تا هفته آینده به سازمان استاندارد تحویل داده شود و وضعیت آن در كمیته سه جانبه متشكل از سازمان ملی استاندارد، پلیس راهور ناجا و دانشكده خودرو دانشگاه علم و صنعت، بررسی و در مورد ادامه شماره گذاری آن تصمیم گیری شود.

وی تصریح كرد بررسی هایی كه از عملكرد این خودرو به دست ما رسیده نشان می دهد كه تاكنون هیچ حادثه ای توسط این 500 خودرو پیش نیامده است.

گزارش ایرنا یادآور می شود پلیس راهور ناجا تا مدت ها با بیان اینكه كامیون فراز فاقد استانداردهای لازم است از شماره گذاری آن ممانعت می كرد تا اینكه پس از مدت ها كشمكش و با تصمیم شورای عالی استاندارد مقرر شد تا 500 دستگاه از این نوع خودرو شماره گذاری شده و سه ماه به طور آزمایشی در سطح جاده های كشور تردد كند تا اگر هیچ حادثه ای را در پی نداشت نسبت به شماره گذاری سایر فراز های تولید شده نیز اقدام شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فراز
نظر بینندگان
!
!
!