دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
MVM X55 محصول جدید مدیران خودرو در حال انجام تست های فنی
۱۳:۰۱ | ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/ایکس55 برای تست های استاندارد راهی جاده های ایران خواهد شد؛

MVM X55 محصول جدید مدیران خودرو در حال انجام تست های فنی

پرشین خودرو: جدیدترین محصول ام وی ام در بازار ایران، آماده انجام تست های استاندارد جاده ای و آزمایش های تطبیقی با آب و هوا و شرایط مختلف کشور می شود.

به گزارش پرشین خودرو، بنا به اعلام واحد فنی مهندسی، ام وی ام ایکس55 جهت انجام آزمایش‌های فنی و کیفیت در اختیار موسسات بازرسی کیفیت و استاندارد قرار داده شده تا پس از انجام آزمایش‌های اولیه، جهت انجام تست های پیمایش طی روزهای آتی راهی جاده ایران شود.

به گفته مسئول پروژه ایکس 55 این آزمایش‌ها شامل تست پیمایش 3000 کیلومتر و تست هندلینگ خواهد بود. نتایج مثبت این تست ها نهایتا بعنوان مجوز لازم تولید این محصول در کارخانه شرکت مدیران خودرو واقع در بم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پیش از این نیز این خودرو تست های لازم در خصوص عملکرد ترمز، انطباق، تست جاده و پیمایش 15000کیلومتر قرار گرفته بود است.

ایکس55 در اواخر ماه گذشته در چین رونمایی شد که شرکت مدیران خودرو نیز تصمیم دارد با انجام مقدمات لازم طی ماه های آتی این محصول جدید را در ایران با برند ام وی ام رونمایی و عرضه آن را آغاز کند.

علاقه مندان می‌توانند جدید ترین اخبار مرتبط با ایکس55 را از طریق وبسایت رسمی مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir دنبال کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!