یكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نسل جدید سیتروئن C4 با سیستم محرک تمام الکتریکی معرفی می شود
۱۰:۱۲ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

نسل جدید سیتروئن C4 با سیستم محرک تمام الکتریکی معرفی می شود

پرشین خودرو: بعد از دریافت یک چهره جدید در سال گذشته، خبرهایی به گوش می رسد که شرکت خودروسازی سیتروئن نسل جدید C4 کاکتوس را برای سال 2020 میلادی آماده خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو و به نقل از منابع خبری، نسل جدید سیتروئن C4 کاکتوس براساس پلتفرم CMP ساخته خواهد شد که در حال حاضر نسل های جدید دیگر محصولات گروه خودروسازی پژو سیتروئن هم از این پلتفرم استفاده می کنند و همین موضوع باعث شده تا دست شرکت خودروسازی سیتروئن برای استفاده از سیستم های محرک مختلف بویژه سیستم محرک تمام الکتریکی باز باشد.

 الکتریکی کردن سیتروئن C4 کاکتوس بخشی از استراتژی گروه خودروسازی پژو سیتروئن در سال های آینده است و در کنار سیتروئن، محصولات دیگر شرکت های خودروسازی اتحاد از جمله پژو، دی اس، اوپل و همچنین شرکت خودروسازی واکسهال و یا حتی محصولات دیگر شرکت خودروسازی سیتروئن هم در برنامه ریزی قرار گرفته است تا دریافت کننده سیستم های محرک پلاگین هیبریدی و یا تمام الکتریکی باشند.

 در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با نسل جدید سیتروئن C4 منتشر نشده است و تنها می دانیم که نسل جدید این خودرو به همراه سیستم های محرک بیشتر از جمله پلاگین هیبریدی و همچنین تمام الکتریکی به مشتریان عرضه خواهد شد. اما این انتظار وجود دارد که نسل جدید این خودرو در نمایشگاه بین المللی ژنو سال آینده و یا در نمایشگاه بین المللی شانگهای چین معرفی شود که بعد از رونمایی رسمی خودرو جزییات آن در پرشین خودرو مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 

نظر بینندگان
!
!
!