جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بارش برف برای 8استان پیش بینی شد
۱۰:۳۳ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
kerman2

بارش برف برای 8استان پیش بینی شد

پرشین خودرو: سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بارش برف در هشت استان کشور خبر داد و نسبت به وقوع سیلاب‌ در هفت استان هشدار داد.

به گزارش پرشین خودرو، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از سمت جنوب غرب، اظهار کرد: بر این اساس بارش‌ها در غرب، شمال غرب، مرکز، دامنه‌های جنوبی البرز و جنوب کشور را در بر می‌گیرد.

وی با بیان این‌که با تقویت این سامانه در روز شنبه شاهد بارش در مناطق شرق و شمال شرق کشور نیز خواهیم بود، تصریح کرد:‌ برای امروز و فردا در استان‌های خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، جزایر شمال خلیج فارس، لرستان و کرمانشاه رگبار، رعد و برق، آب گرفتگی و سیلابی شدن رودخانه‌ها را پیش بینی کرده‌ایم.

گودرزی با اشاره به این‌که روز یکشنبه نیز بارش‌ها ادامه خواهد داشت، افزود:‌ امروز برای ارتفاعات و فردا و یکشنبه در ارتفاعات البرز و زاگرس در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، زنجان، همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش برف پیش بینی شده که از این رو لغزندگی جاده‌ها و اختلال در تردد را خواهیم داشت.

به گفته وی، امروز بعدازظهر در تهران نیز بارندگی آغاز می‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!