یكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هایکو اسپورتیو محصولاتش را چطور می سازد؟
۱۷:۰۲ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
kerman2
/اختصاصی/

هایکو اسپورتیو محصولاتش را چطور می سازد؟

پرشین خودرو: اگر امروز با پرشین خودرو همراه باشید، شما را به شرکت هایکو اسپورتیو خواهیم برد و به شما نشان خواهیم داد که این شرکت چگونه قطعات اختصاصی خود را نصب می کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شاید از این موضوع اطلاع داشته باشید که در اواخر تیرماه سال جاری و پس از گذشت 17 ماه از حضور محصولات ولوو در ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت "داتیس خودرو" را به عنوان نمایندگی انحصاری هایکو اسپورتیو در ایران به رسمیت شناخت.

در ادامه بد نیست بدانید که "هایکو اسپورتیو" شریک تجاری برند ولوو و همچنین در حال حاضر یکی از شرکت‌های قطعه ساز این برند خودروسازی در جهان به شمار می رود که در قامت یک شرکت تیونینگ، تغییرات اخصاصی خود را بر روی محصولات ولوو اعمال می کند و سپس با چهره‌ای اسپرت و جذاب تر راهی بازار می‌کند.

 حال داتیس خودرو موفق به همکاری با شرکت "هایکو اسپورتیو" به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش ولوو و همچنین عرضه کننده محصولات این شرکت خودروسازی با تغییرات اختصاصی شده است تا مشتریان ایرانی امکان استفاده از محصولات جذاب‌ "هایکو اسپورتیو" را داشته باشند.

داتیس خودرو اعلام کرده است که در آینده می توانیم شاهد حضور مدل های جدید ولوو در کشور باشیم.

 به همین بهانه برای شما همراهان همیشگی پرشین خودرو یک ویدیو از روند تغییر "ولوو XC60 " آماده شده و در مقاله گنجانده شده است که می‌توانید شاهد نصب قطعات اختصاصی "هایکو اسپورتیو" بر روی آن باشید.

نظر بینندگان
!
!
!