پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مرگ 6 سرنشین پژو در تصادف!
۱۴:۲۷ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۴
kerman2

مرگ 6 سرنشین پژو در تصادف!

پرشین خودرو: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: روز گذشته شنبه 3 آذر دو تصادف در محورهای شهرستان نهاوند اتفاق افتاد که 7 کشته و 5 مجروح برجای گذاشت.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، مومنعلی دارابی اظهار کرد: تصادف اول ساعت 6:25 روز شنبه 3 آذر در جاده کمربندی مقابل دانشگاه دولتی به علت واژگونی و سقوط یک دستگاه پژو رخ داده بود که ظرف 6 دقیقه دو کد فوریتهای پزشکی شهرستان نهاوند در صحنه حضور یافتند و بعداز عملیات امداد و احیاء مصدومان متاسفانه یک نفر از مصدومیان فوت کرد و مابقی مجروحان به بیمارستان منتقل شدند.

وی ادامه داد: تصادف دوم در ساعت 19:30 دیروز در محور جاده کرمانشاه محدوده روستای دهقان آباد تصادف یک دستگاه پژو405 با تریلی حمل سوخت اتفاق افتاد که در این سانحه نیز دو کد آمبولانس فوریتهای پزشکی به موقع در صحنه حادثه حاضر شدند اما متاسفانه به علت شدت تصادف تمام 6 سرنشین خودرو پژو فوت کردند.

دارابی افزود: عوامل پلیس و امداد رسان در سر صحنه تصادف حاضر و با توجه به شدت تصادف اقدامات اولیه برای خروج سرنشین ها از داخل خودرو انجام شد ضمن اینکه علت تصادف در دست بررسی است و متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!