دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تردد عادی و روان در همه محورهای منتهی به سرپل ذهاب
۱۱:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۵
kerman2

تردد عادی و روان در همه محورهای منتهی به سرپل ذهاب

پرشین خودرو: مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تردد عادی و روان در­ همه ­محورهای منتهی به سر پل ذهاب خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، داریوش نصر ­ با اشاره به تلاش ­راهداران در استان کرمانشاه به منظور رفع مشکلات احتمالی پس از وقوع زلزله شب گذشته اظهار داشت:­ همه ­محورهای منتهی به سرپل ذهاب از جمله گردنه پاطاق ریزش برداری و پاکسازی شده و هم اکنون تردد بطور عادی جریان دارد.­

وی افزود: طبق آخرین گزارش همه­ محورهای منتهی به سرپل ذهاب باز است­ و مشکل خاصی در محورها مذکور وجود ندارد.

نصر اضافه کرد: حدود سیصد دستگاه انواع ماشین آلات در استان در حالت آماده باش برای انجام فعالیت های راهداری بر حسب نیاز در محورها و‌ گردنه های مهم مستقر شده اند.

مدیر کل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: شب گذشته به دلیل ریزش کوه بر اثر زلزله، شاهد ریزش کوه در محور پاطاق به سمت سرپل ذهاب بودیم که موجب انسداد یک لاین از این محور شد، اما سرانجام با همت و تلاش راهداران سطح محور پاکسازی و لاین مذکور بازگشایی شد.

گفتنی است، این زمین لرزه ساعت ۲۰ و ۷ دقیقه شب گذشته (۴ آذر) در حوالی سرپل ذهاب رخ داد. این زمین لرزه در عمق ۷ کیلومتری زمین رخ داده است.

همچنین مرکز این زمین لرزه ۱۷ کیلومتری سرپل ذهاب و ۱۸ کیلومتری قصرشیرین بوده است و شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اکثر شهرهای استان و حتی شهرهای استانهای همجوار نیز احساس شد

نظر بینندگان
!
!
!