سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نسخه جدید تیگو7 در پی استفاده از غیبت نامداران در ایران
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
اجاره خودرو
فروش موفق تیگو 7 جدید در بازار؛

نسخه جدید تیگو7 در پی استفاده از غیبت نامداران در ایران

پرشین خودرو: هفته گذشته، مدل ارتقاء یافته چری تیگو7 به بازار معرفی شد، این محصول لوکس ترین خودرو موجود شرکت چری در بازار ایران است که با ورود خود تعریف جدیدی از پیشرفت و کیفیت را در محصولات چری به وجود آورده است.

به گزارش پرشین خودرو، شاید در این شرایط سخت بازار که با وجود تحریم ها و خروج بسیاری از برندها و از سوی دیگر افزایش بی سابقه قیمت ها به وجود آمده است، می توان خودروهای چری را که به لحاظ طراحی، تکنولوژی و مهندسی رشد چشمگیری داشته اند گزینه مناسبی دانست که افتتاح مراکز تحقیق و توسعه در اروپا و آمریکا گواه این پیشرفت می باشد.

 شرکت چری با انجام سرمایه گذاری در ایران و احداث فاز دوم کارخانه خود که کاملا مدرن و مطابق با استانداردهای روز است سعی دارد تا حضور پر قدرت خود را در بازار ایران حفظ کند و با ارائه محصولات لوکس خود از این فضای خالی خودروهای وارداتی حداکثر استفاده را نماید.

فروش موفق تیگو7 در این روزها نشان داد که بازار به دنبال تامیین نیازهای خود است و از زاویه دیگر حس اعتماد به محصولات چینی در حال تقویت است.

 تیگو7 به عنوان پرچمدار محصولات لوکس چینی در طول یکسال گذشته فروش موفقی را تجربه نمود و توانست درجه رضایت بالایی را کسب کند.

طراحی زیبا در کنار کیفیت مطلوب و امکانات فنی و رفاهی مناسب از تیگو7 یک شاسی بلند موفق ساخته که همواره مورد تقاضای بازار است.

 

نظر بینندگان
!
!
!