دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
محصول جدید اس.پی100 معرفی و احیاء می شود
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
kerman2
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

محصول جدید اس.پی100 معرفی و احیاء می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با تلاش جدی همكاران، معرفی محصول جدید اس پی 100 در اولویت برنامه های سایپا قرار گرفته تا این پروژه متوقف شده، احیاء و طی 14 ماه آینده به تولید انبوه برسد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محمدرضا سروش، با اعلام این خبر گفت: فروش دارایی های مازاد و شركت های خارج از زنجیره ارزش سایپا از برنامه های این شركت است كه با تلاش جمعی در چارچوب محورهای پنج گانه برنامه ای گروه خودروسازی سایپا، انتظار داریم كه دوباره بتوانیم به دوران شكوفایی سایپا برسیم و باید در این مسیر كوشا و موثر باشیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: ارتقای فرهنگ بهره وری، صرفه جویی و مدیریت بر هزینه ها در تمامی سطوح سازمانی باید به صورت جدی مدنظر قرار گیرد.

 

مدیرعامل سایپا


سروش که در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در جمع بسیجیان گروه خودروسازی سایپا سخن می گفت، تصریح كرد: آنچه كه وظیفه ما به عنوان نیروهای بسیجی در گروه سایپاست، شناخت وضعیت مجموعه سایپا و تلاش برای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از كالای ایرانی و توجه به حل ریشه ای مسائل شركت برای ارتقای كیفیت و قیمت تمام شده محصولات موردنیاز مردم عزیز كشورمان است.

وی با اشاره به گرامیداشت ایثارگری های بسیجیان جان بركف كه از عمر و حیات خویش در جهت دفاع از ارزش ها و مبانی اعتقادی گذشتند، گفت: امام راحل عظیم الشان فرمان تاسیس شجره طیبه بسیج را صادر كردند و این شجره مبارك موجب قوام و پایداری مردم ما در جنگ هشت ساله و دفاع از آرمان های انقلاب و سربلندی كشور شده است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: از خودگذشتگی و ایثار از صفات متعالی انسانی است و ارزش واقعی انسان ها به میزان فداكاری و ازخودگذشتگی برای غیرخود است و هرقدر شعاع فداكاری برای غیرخود بزرگتر باشد، رشد و تعالی انسان بیشتر خواهد شد.

سروش با اشاره به اینكه حد اعلای ازخودگذشتگی و ایثار در نهضت عاشورا و حركت امام حسین (ع) تجلی یافت، بیان کرد: وظیفه داریم به منظور تعالیم و آموزه های دینی آن بزرگواران در مسیر رشد و تعالی خود و جامعه با ازخودگذشتگی ها و ایثار به شكوفایی جامعه كمك كنیم.

وی با تاكید بر اصول و نظام های سازمانی جهت ایجاد نظم و آرامش و جلوگیری از تبعیض در سطوح مختلف سازمان گفت: مدیریت ارشد توجه ویژه ای به معیشت كاركنان داشته و خواهد داشت و باید همه با هم در اصلاح ساختار سازمانی و چابك سازی سازمان همكاری و فرهنگ سازی كنیم. همچنین داخلی سازی قطعات و حذف مجموعه هایی كه باعث كندی روند تولید شده به صورت جدی دنبال خواهد شد.

مدیرعامل گروه سایپا گفت: از تمامی همكاران بسیجی درخواست دارم كه با فرهنگ و روحیه بسیجی نظیر: صداقت، سلامت و پاكدستی در تمامی عرصه های سازمان به مدیریت ارشد كمك كنند تا بتوانیم این مسئولیت خطیر و امانتی كه به ما سپرده شده است را به سرمنزل مقصود برسانیم.

وی در پایان از تمامی همكاران بسیجی خواست كه با عزمی پولادین و نیتی خالصانه در جهت اهداف پنجگانه اعلامی مدیریت ارشد گروه به منظور بهبود وضعیت شركت، همكاری و هماهنگی بیشتری داشته باشند و با روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در جهت توسعه فرهنگ بهره وری، صرفه جویی و مدیریت بر هزینه ها تلاش كنند.

 

اس پی 100

نظر بینندگان
!
!
!