جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
جاده کندوان جمعه یک طرفه می شود
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
اجاره خودرو

جاده کندوان جمعه یک طرفه می شود

پرشین خودرو: پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی منتهی به استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان از عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو ، پلیس راه کشور اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) آغاز و تا 6 صبح شنبه دهم آذر برقرار است.
بر این اساس ، تردد هر نوع موتورسیکلتی به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان و هراز ممنوع خواهد بود .
**محور کندوان
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 روز جمعه نهم آذر به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17تا 24 در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر ، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .
**محور هراز
- براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است .
** وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان صاف است و هم اکنون دمای هوا این منطقه 5 درجه سانتیگراد است.
همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما پیش بینی شد و دمای هوا در این روز بین 2 تا 13 درجه سانتیگراد است.
هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیزصاف تا قسمتی ابری پیش بینی شد و دما هوا نیز بین 2 تا 16 درجه سانتیگراد است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!