یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
یارانه بلیت اتوبوس به حساب شهرداری آمد
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
اجاره خودرو

یارانه بلیت اتوبوس به حساب شهرداری آمد

پرشین خودرو: سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: بلغ ۲۲۰۵ میلیارد ریال به سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشورباعنوان یارانه بلیط حمل و نقل همگانی ویارانه بلیط مترو تهران و قطار شهری سایرشهرها ابلاغ شده است .

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، ۲۹ آبان ماه، خبری به نقل از دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر منتشر شد که هنوز یارانه بلیت مترو و اتوبوس به حساب شهرداری واریز نشده است. روز گذشته سازمان برنامه و بودجه توضیحی در این رابطه به خبرگزاری ارسال کرده است که پس از پیگیری های خبرنگار مهر مشخص شد دو روز است که مبلغی به عنوان سهم دولت از یارانه بلیت اتوبوس به حساب شهرداری واریز شده است.

سازمان برنامه و بودجه در توضیح خود آورده است : پیروز انتشار مطلبی در مورخ ۹۷.۸.۲۹ در آن خبرگزاری با عنوان «هیچ یارانه بلیت اتوبوسی هنوز به حساب شهرداری واریز نشده است» لازم به توضیح است :

 

اتوبوس


مبلغ ۲۲۰۵ میلیارد ریال به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با عنوان یارانه بلیط حمل و نقل همگانی و یارانه بلیط مترو تهران و قطار شهری سایر شهرها ابلاغ شده است.

در سال جاری ردیف شماره ۸-۵۲۰۰۰۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور با عنوان «یارانه بلیط حمل ونقل همگانی و یارانه بلیط مترو تهران و قطار شهری سایر شهرها» به مبلغ ۲۲۰۵ میلیارد ریال به سازمان شهرداری و دهیاری های کشور (طی نامه شماره ۱۴۶۶۵۱ مورخ ۱۳۹۷.۳.۲۹) ابلاغ شده است که توزیع سهم شهرداری ها از این مبلغ بر اساس تعداد فروش بلیط مسافری توسط سازمان مذکور انجام می‌شود.

همچنین تاکنون مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال (طی نامه شماره ۳۵۷۹۴۷ مورخ ۹۷.۷.۱۱ به دستگاه فوق تخصیص یافته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!