شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۰ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
 بازداشت عامل حریق خودرو پلیس در بوشهر
۱۴:۳۰ | ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
اجاره خودرو

بازداشت عامل حریق خودرو پلیس در بوشهر

پرشین خودرو: دادستان بوشهر با اشاره به بازداشت عامل آتش‌سوزی خودروی پلیس در کنگان گفت: در پی حریق عمدی به خودرو پلیس در شهرستان کنگان عامل آن دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، علی حسن‌پور با اشاره به تشکیل پرونده در پی حریق در خودرو پلیس در کنگان اظهار داشت: در پی تذکر رئیس پاسگاه انتظامی شیرینو شهرستان کنگان به یک راکب موتورسوار مبنی بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نامبرده مبادرت به توهین و تهدید رئیس پاسگاه کرد.

وی با بیان اینکه راکب موتور سوار اقدام به پاشیدن بنزین به داخل خودرو پلیس کرد افزود: در حالی که خودرو پلیس با تعدادی از ماموران در سطح حوزه استخفاظی مشغول انجام ماموریت بودند راکب موتورسوار با یک بطری حاوی بنزین ضمن حمله به خودرو یاد شده و پاشیدن بنزین به داخل خودرو مبادرت به حریق عمدی خودرو پلیس کرد.

دادستان بوشهر افزود: در این حاثه یکی از ماموران درون خودرو پلیس دچار سوختگی سطحی شد و متهم بلافاصله پس از صدور دستور قضایی توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان دستگیر شد.

حسن‌پور بیان کرد: اتهام این موتورسوار دال بر اخلال در نظم وتوهین و تهدید به پلیس و تحریق عمدی اموال دولتی تفهیم شد که با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!