پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
صدور ویزای شینگن توسط آژانس‌های مسافرتی غیرقانونی است
۱۵:۳۲ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
kerman2

صدور ویزای شینگن توسط آژانس‌های مسافرتی غیرقانونی است

پرشین خودرو: یک مقام مسئول گفت: بسیاری از آزانس های مسافرت هوایی غیرمجاز اقدام به فعالیت‌های غیرقانونی، از جمله صدور ویزای شینگن می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، محمدحسن کرمانی، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی درباره صدور ویزای شینگن توسط آژانس‌های هوایی اظهار کرد: باید جلوی فعالیت آژانس‌های مسافرت هوایی غیرمجاز درکشور گرفته شود، چرا که بسیاری از آن‌ها اقدام به فعالیت‌های غیرقانونی، از جمله صدور ویزای شینگن برای مسافران می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های مسافرتی هوایی، باید مجوز بهره برداری از سوی سازمان میراث فرهنگی را داشته باشند افزود: شرکت‌های مسافرتی هوایی باید برابر قانون و دولت مجوز رسمی داشته باشند درغیر اینصورت معتبر به حساب نمی‌آیند.

 

آژانس

 


به گفته کرمانی، دستگاه‌های نظارتی و بازدارنده باید نظارت دقیقی بر این دفاتر داشته باشند.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، درباره افزایش قیمت بلیت و تاثیر آن بر تقاضا، اظهار کرد: مشخص است زمانی که قیمت بلیت افزایش می‌یابد این امر می‌تواند بر خرید آن هم تاثیرگذار باشد.

کرمانی، از مردم خواست تا از آژانس‌ها و سایت‌های مجوز دار بلیت تهیه کنند و از مراجعه به سایت‌هایی که ادعای فروش بلیت ارزان‌تر را دارند، خودداری کنند.

نظر بینندگان
!
!
!