جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نمایشگری که بر روی آن می توان نوشت
۰۶:۱۹ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
kerman2

نمایشگری که بر روی آن می توان نوشت

پرشین خودرو: تولید نمایشگرهایی با قلم الکترونیک که نوشتن بر روی آنها ممکن است، پدیده تازه ای نیست، اما نمایشگر تازه شرکت «ای – اینک» به شما امکان می دهد مانند یک کاغذ بر رویش بنویسید.

به گزارش پرشین خودرو  به نقل از فارس، تولید نمایشگرهایی با قلم الکترونیک که نوشتن بر روی آنها ممکن است، پدیده تازه ای نیست، اما نمایشگر تازه شرکت ای – اینک به شما امکان می دهد مانند یک کاغذ بر رویش بنویسید.

این نمایشگر که «جاست رایت» نام دارد تجربه نوشتن را به صورت طبیعی برای شما به ارمغان می آورد.

برای نوشتن با دست خط خود بر روی این نمایشگر نیازی به تابش نور از طریق نمایشگر یا افزوده شده لایه ای خاص به آن نیست و تقریبا هیچ فاصله زمانی میان زمانی که کاربر مطلبی را با دست بر روی نمایشگر می نویسد و زمانی که آن مطلب بر روی آن نمایش داده می شود، وجود ندارد.
 

کاغذهمچنین دقت این نمایشگر در زمینه نمایش اطلاعات واردشده با دست بالاست و دقیقا حروف و کلمات را با همان شیوه ای که توسط کاربر بر روی صفحه نمایشگر وارد شده، ترسیم می کند.

نمایشگر یادشده به شکل خم شدنی طراحی شده و لذا در شرایط مختلف قابل استفاده بوده و بسیار انعطاف پذیر است. برای استفاده از این نمایشگر تنها نیاز به قلمی عادی دارید و البته اگر از قلم هایی با پهنای نوک متفاوت استفاده کنید، نتایج کار نیز بسیار متفاوت خواهد بود.

این نمایشگر هنوز به طور عمومی عرضه نشده و مشخص نیست چه زمانی به بازار می آید، اما می توان تصور کرد که محصول یادشده کاربردهای پزشکی، آموزشی، تجاری و غیره گسترده ای در بازار پیدا کند و بتوان از آن برای نگارش محتوای مختلف بهره گرفت.

نظر بینندگان
!
!
!