یكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
صالحی نیا مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شد
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
kerman2

صالحی نیا مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شد

پرشین خودرو: با حکم وزیر صنعت ، معدن و تجارت، محسن صالحی نیا به سمت معاون وزیر ، رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت،محسن صالحی نیا به سمت معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد .

رضا رحمانی در بخشی از این حکم آورده است: امید است تا با توکل بر خداوند متعال و در راستای حفظ و اعتلای ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت محترم تدبیر و امید با بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود و ایجاد زیر ساخت‌های لازم نسبت به جلب مشارکت بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران به منظور تکمیل طرح‌های نیمه تمام و راه اندازی مجدد ظرفیت‌های تولیدی غیر فعال و توسعه صنایع کوچک و متوسط بر مبنای آمایش سرزمینی اقدام نمایید.

در بخش دیگری از حکم رحمانی آمده است: همفکری و هماهنگی با تشکل‌های بخش خصوصی، رشد سرمایه گذاری داخلی و خارجی به ویژه مناطق کم برخوردار، تقویت صنایع صادرات گرا، ارتقای همکاری با مراکز علمی و پژوهشی، انجام مکان یابی صحیح در احداث شهرک‌های جدید صنعتی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بلااستفاده تولید در سطح کشور مورد انتظار است.

صالحی نیا پیش از این از سوی رحمانی به سمت سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شده بود.

نظر بینندگان
!
!
!