چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از کیفیت پایین خودرو‌ها
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
اجاره خودرو

انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از کیفیت پایین خودرو‌ها

پرشین خودرو: عضو مجلس خبرگان از کیفیت پایین خودرو‌های داخلی انتقاد کرد و به وزیر صمت گفت: همان طور که در بسیاری از عرصه‌ها پیشرفت‌های خیره کننده داشته‌ایم، از جناب‌عالی توقع داریم که خودرو‌ها و محصولاتی که در داخل تولید می‌شود، مرغوب‌ترین اجناس باشند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، آیت‌الله عبدالنبی نمازی شامگاه شنبه در دیدار با رضا رحمانی وزیر «صنعت، معدن و تجارت»(صمت)، نام رحمانی را بر گرفته از رحمت الهی و آذربایجانی بودن را دو خصیصه مهم وزیر صمت عنوان کرد و گفت: خطه آذربایجان در تاریخ ملت ایران به خاطر روحیه ضداستبکاری جایگاه ویژه‌ای دارد و شهید محمد خیابانی، شهید محراب آیت الله مدنی و ... نیز در این خطه پرورش پیدا کرده اند.

نماینده ولی فقیه در کاشان، صنعت را کار خدایی و آسمانی دانست و با بیان اینکه خدای سبحان صانع آسمان ها، زمبن، اقیانوس‌ها و دریاها، کوه ها، و... است، گفت: خداوند هر آنچه را که آفریده به شکل‌های متفاوت و زیبا آفریده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عدم رقابت اغلب تولیدات داخلی با محصولات کشور‌های توسعه یافته را مهمترین ضعف صنعت کشورمان عنوان کرد و ابراز داشت: برخی تولیدات داخلی به گونه‌ای است که نمی‌توانند با صنایع خارجی و کشور‌های توسعه یافته درنمایشگاه‌های بین المللی رقابت کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر کشور در صنایع نظامی و دفاعی، تصریح کرد: نقش فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله خامنه‌ای دلیل اصلی پیشرفت صنایع نظامی و دفاعی کشورمان است.

امام جمعه کاشان با تاکید براینکه صنعتگران کشور باید اجناس با کیفیت را تولید کنند، از پایین بودن کیفیت خودرو‌های داخلی انتقاد کرد و گفت: همان طور که در بسیاری از عرصه‌ها پیشرفت‌های خیره کننده‌ای داشته ایم، از جناب‌عالی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت توقع داریم که خودرو‌ها و محصولاتی که در داخل تولید می‌شود، مرغوب‌ترین اجناس باشند.

 

کیفیت خودرو

 


آیت الله نمازی در ادامه تفویض اختیار به مدیران صنعت، معدن و تجارت کاشان را موجب سرعت عمل در رفع مشکلات صنعت و تولیدکنندگان دانست و افزود: با توجه به اینکه تولیدکنندگان و صنعتگران منطقه کاشان برای گرفتن پروانه تولید و رفع موانع تولید باید مسافت طولانی را تا مرکز استان طی کنند، انتظار داریم که اختیارات بیشتری به مدیران صنعت این منطقه تفویض شود.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه علیرغم وعده و وعید‌هایی که مسئولان و استانداران قبلی اصفهان در جلسات مکرر برای رفع مشکلات و تفویض اختیارات به مدیران صنعت، معدن و تجارت این منطقه داده بودند، متاسفانه این وعده‌ها تاکنون عملی نشده است، خطاب به وزیر صنعت گفت: امیدواریم جناب‌عالی مساعدت و پیگیری‌های لازم در زمینه تامین مواد اولیه و حل مشکلات تولیدکنندگان و صادکنندگان منطقه کاشان را به عمل آورید

طبق گزارش حوزه، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن وتجارت نیز در این دیدار به برگزاری جشن ۱۳۵ سالگی اتاق بازرگانی کاشان اشاره کرد و با بیان اینکه دولت دغدغه‌های زیادی‌های در حوزه تولید دارد، گفت: دولت تمام توان خود را با تامین مواد اولیه در جهت حفظ زنجیره تولید و اشتغال موجود بکار گرفته است.

وی با بیان اینکه بخش عمده مواد اولیه صنعتگران در داخل کشور تامین می‌شود، افزود: در حوزه فولاد بدون نیاز به خارج، با استفاده از سنگ آهن موجود داخل کشور می‌توانیم شمش، ورق، قعطات خودرو، لوازم خانگی و ... تولید کنیم.

وی، با بیان اینکه دو برابر نیاز داخلی کشور توان تولید داریم، گفت: در زمینه تامین مواد اولیه مس، آلومینیم، کاشی، سرامیک، فرش ماشینی، لبنیات و ... خودکفا هستیم و نیازی به واردات نداریم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!