سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ربات کافه چی هم ساخته شد
۰۲:۰۹ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
اجاره خودرو

ربات کافه چی هم ساخته شد

پرشین خودرو: ربات ها امروزه انجام بسیاری از وظایف روزمره را بر عهده گرفته اند و سرو مودبانه نوشیدنی و پاک کردن محیط اطراف از جمله کارهایی است که رباتی به نام « بارت » قادر به انجام آنهاست.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، ربات مهمان نواز « بارت » می‌تواند مانند یک کافه چی و متصدی کافی شاپ عمل کند و ضمن سرو نوشیدنی مورد نظر مشتری بعد از پایان حضور وی میز را هم تمیز کند.
 

رباتربات یادشده علاوه بر بازویی برای ریختن نوشیدنی در لیوان مجهز به یک جارو برقی نیز هست که می تواند زباله های برجای مانده بر روی میز را هم جمع آوری کند. قابلیت پاک کردن همزمان میز، جارو کردن محیط و تمیز کردن میز باعث شده این ربات یک محصول جذاب برای استفاده در رستوران ها و کافی شاپ ها باشد.

این ربات از نظر ظاهری مجهز به یک پایه بلند و یک پایه دایره ای شکل است و می تواند به سرعت در محیط اطراف حرکت کند. همچنین این ربات از مخازنی برای نگهداری لیوان و انواع نوشیدنی ها برخوردار است.

تعداد محدودی از این ربات به قیمت 20 دلار برای فروش عرضه شد که با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد و حالا قرار است مدل های بیشتری از آن روانه بازار شود.

برچسب ها:
رباتکافه چی
نظر بینندگان
!
!
!