پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ایسوس گوشی جدید خود را ۱۱ دسامبر معرفی می‌کند
۲۱:۱۷ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
kerman2

ایسوس گوشی جدید خود را ۱۱ دسامبر معرفی می‌کند

پرشین خودرو: ایسوس در صفحه توئیتر شعبه هند خود اعلام کرد که Zenfone Max Pro M2 را ۱۱ دسامبر در کشور هند رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو،  پیش از این خبرهایی از تاریخ احتمالی رونمایی از گوشی‌های میان رده جدید ایسوس و تصاویری از رندرهای این گوشی‌ها در فضای مجازی فاش شده بود اما به تازگی، حساب کاربری هند این شرکت در توئیتر توئیتی به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد ایسوس قصد دارد Zenfone Max Pro M2 را در تاریخ 11 دسامبر (20 آذر) و در کشور هند به صورت رسمی رونمایی کند. علاوه بر این، مشخص شده است که گوشی جدید ایسوس، Zenfone Max Pro M2 قرار است تنها از طریق فروشگاه Flipkart فروخته خواهد شد.

اما این تنها خبری نبود که همراه با این پست مشخص شد، توئیت شرکت ایسوس یک تیزر جدید از این گوشی را شامل می‌شود که ویدئویی کوتاه از Zenfone Max Pro M2 نمایش داده می‌شود. در این ویدئوی کوتاه نیمه بالایی این گوشی هوشمند میان رده مشخص است که نشان می‌دهد این گوشی دقیقا همان چیزی است که رندرهای آن مشخص کرده بودند. این ویدئوی کوتاه همچنین تأیید می‌کند که جنس شیشه محافظ این گوشی Gorilla Glass 6 است. حالا تنها چیزی که باید منتظر آن باشیم روز رونمایی از این گوشی خواهد بود چرا که دیگر چیزی برای اضافه کردن به این گوشی باقی نمانده است.

برچسب ها:
ایسوسگوشی جدید
نظر بینندگان
!
!
!