دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
گوگل بهترین‌های ۲۰۱۸ را اعلام کرد
۰۵:۳۷ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
kerman2

گوگل بهترین‌های ۲۰۱۸ را اعلام کرد

پرشین خودرو: حالا که به پایان سال ۲۰۱۸ نزدیک می‌شویم گوگل تصمیم گرفته تا بهترین بازی، اپلیکیشن، کتاب و فیلم‌های فروشگاه پلی استور خود را اعلام کند.

به گزارش پرشین خودرو ، هر ساله گوگل بهترین بازی‌ها، اپلیکیشن‌ها‌، کتاب‌های و فیلم‌های پلی استور را معرفی می‌کند و حالا نوبت به بهترین‌های سال ۲۰۱۸ رسیده است. گوگل البته این‌بار تصمیم گرفته تا علاوه بر معرفی بهترین بازی و اپلیکیشن سال از دیدگاه خود، بهترین‌ها از دیدگاه کاربران را نیز اعلام کند.

بهترین اپلیکیشن اندروید ۲۰۱۸


گوگل عنوان بهترین اپلیکیشن سال ۲۰۱۸ پلی استور را به Drops: Learn 31 new languages اعطا کرده است. این اپلیکیشن همان‌طور که از نامش پیداست برای یادگیری ۳۱ زبان دنیا طراحی شده است. نقطه قوت این اپلیکیشن نسبت به اپ‌های مشابه طراحی فوق‌العاده جذاب آن است. استفاده از این اپلیکیشن برای یادگیری زبان در هر روز تنها ۵ دقیقه از وقت شما را می‌گیرد.

اپلیکیشن محبوب کاربران در پلی استور اپلیکیشن YouTube TV اعلام شده است.

بهترین بازی اندروید ۲۰۱۸


در همین خصوص..
گوگل ۱۳ بدافزار مخفی شده در قالب بازی اندروید را از پلی…

۱ آذر, ۱۳۹۷
گوگل اپلیکیشن‌های استخراج رمزارز در پلی استور ممنوع کرد

۵ مرداد, ۱۳۹۷
عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۸ پلی استور به بازی PUBG Mobile رسیده است. نسخه موبایلی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک Battle Royale که در واقع این سبک را محبوب کرد. گفتنی است بازی محبوب‌تر فورتنایت که مشابه PUBG ساخته شده به تصمیم شرکت سازنده در پلی استور قرار نگرفته و برای دریافت آن باید به وب‌سایت Epic Games مراجعه کنید. به هر حال پابجی موبایل بازی جذابی است که شما را به همراه ۹۹ نفر دیگر در جزیره‌ای قرار می‌دهد و شخص یا تیم باقیمانده برنده خواهد شد. گفتنی است این بازی همچنین عنوان محبوب‌ترین بازی از دید کاربران را نیز کسب کرده است.گوگل همچنین بهترین فیلم‌های سینمایی ۲۰۱۸ پلی‌استور را نیز به شرح زیر اعلام کرده است:

Black Panther
Avengers: Infinity War
Thor: Ragnarok
Jumanji: Welcome to the jungle
Deadpool 2
همچنین بهترین سریال‌های تلویزیونی پلی استور برای سال ۲۰۱۸ پنج سریال زیر هستند:

The Walking Dead
Riverdale
The Big Bang Theory
The Flash
PAW Patrol
در نهایت پنج کتاب برتر پلی استور برای سال ۲۰۱۸ هم عنوان‌های زیر هستند:

Fire and Fury اثر مایکل ولف
The Outsider اثر استفن کینگ
Fear اثر باب وودوارد
12 Rules for Life اثر جردن ب. پیترسون
Girl, Wash Your Face اثر ریچل هالیس

نظر بینندگان
!
!
!