جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
با رعایت استانداردهای ایمنی امكان سفر دریایی شبانه فراهم است
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
kerman2

با رعایت استانداردهای ایمنی امكان سفر دریایی شبانه فراهم است

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاكید ما در سازمان رعایت استانداردهای ایمنی در بخش دریانوری است و در صورت رعایت استانداردهای ایمنی و الزامات، بستر لازم برای تردد شبانه روزی سفر و گردشگری دریایی فراهم است.

به گزارش پرشین خودرو ، محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی ، با تاکید بر اینکه باید به طور کلی از تمام جاذبه هایی که در حوزه گردشگری دریایی وجود دارد استفاده کرد، اظهار کرد: یکی از این جاذبه ها، گردشگری دریایی شبانه است که در صورت رعایت الزامات و مسائل مختلف می تواند تحقق یابد.

وی ادامه داد: به طور مثال انجام گشت های تفریحی در جزیره کیش، تردد مسافری بین بندرعباس و جزیره قشم و یا برخی از مبادی و مقاصد دیگر می تواند به عنوان مسیرهای مورد استفاده در گردشگری دریایی تعریف شود تا از ظرفیت های این حوزه به نحو مطلوب بهره برد.

معاون وزیر راه و شهرسازی، افزود: برخی از فعالیت ها در بخش گردشگری دریایی با محدودیت های خاصی همراه است که لازم است رعایت شوند که در این زمینه می توان به فعالیت قایق های سبک و یا فعالیت های تفریحی که در نوار ساحلی انجام می شود، اشاره کرد.

راستاد با بیان اینکه با رعایت الزامات، مقررات و استانداردهای ایمنی، امکان تردد شبانه مسافری و تفریحی با کشتی های بزرگ و یا کشتی های کروز وجود دارد، تاکید کرد: یکی از دغدغه های اصلی سازمان بنادر و دریانوردی رعایت استانداردهای ایمنی در بخش دریایی است

نظر بینندگان
!
!
!