چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
بازدید مدیر عامل متروی تهران از خط 6
۱۶:۱۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
اجاره خودرو

بازدید مدیر عامل متروی تهران از خط 6

پرشین خودرو: مدیر عامل متروی تهران گفت: شهرداری و دولت به عنوان کارفرما در کنار هم هستند نه جدا از هم؛ بنابراین در راستای توسعه متروکلان شهرها بخصوص شهر تهران حمایت های خود را دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، صبح امروز رجب صلاحی، مدیرکل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، احمدزاده، مدیرعامل اتحادیه شرکت های قطارشهری کشور، بنکدار مدیر عامل قطار شهری اصفهان، نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران، مولوی فرد مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه و ساسانی، مدیر عامل قطار شهری کرمانشاه، کیانوش کیامرز، مدیر عامل قطار شهری مشهد و حومه به همراه علی امام، مدیر عامل شرکت مترو تهران و رییس هیات مدیره اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور از خط ۶ مترو بازدید کردند.


در حاشیه بازدید مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مدیرعامل اتحادیه شرکت های قطارشهری کشور و جمعی از مدیران عامل قطارهای شهری کلان شهرهای ایران به میزبانی مدیر عامل شرکت مترو تهران، ضمن تقدیر و تشکر از خلاقیت ها و نوآوری های صورت گرفته در متروی تهران، تاکید شد: خلاقیت راهکاری برای رشد اقتصادی و توسعه پایدار است.

در طی این بازدید، صلاحی خطاب به مدیر عامل متروی تهران گفت: شهرداری و دولت به عنوان کارفرما در کنار هم هستند نه جدا از هم؛ بنابراین در راستای توسعه متروکلان شهرها بخصوص شهر تهران حمایت های خود را دریغ نخواهیم کرد.

وی به تغییرات گسترده ای که در یکسال اخیردر سازمان شهرداری ها و شهرداری تهران بوجود آمده، اشاره کرد و گفت: امیدواریم با حضور دکتر حناچی، شهردار محترم تهران شاهد رشد و پیشرفت بیشتر در برنامه ها و فعالیت های متروی تهران باشیم.

همچنین احمدزاده، مدیرعامل اتحادیه شرکت های قطارشهری کشور با اشاره به فرآیندها و مشکلات موجود، بیان داشت: از فرصت فراهم شده برای بازدید از متروی تهران بسیار خرسندیم، چرا که دستاوردهای صورت گرفته در این زمینه مایه مباهات است.

وی با اشاره به ضرورت بهره گیری از دانش بومی، ادامه داد: ارتقای توان تخصصی در کنار مشارکت با شرکت‌های دانش بنیان زمینه لازم را برای بومی سازی صنعت مترو فراهم می‌کند.

 

مترو


احمدزاده با اشاره به اینکه بخش عمده ای از کار در خط ۶ مترو انجام شده است، گفت: این خط از طولانی‌ترین خطوط شهری تهران محسوب می‌شود و هرچند توسعه مترو هزینه‌بر و گران است ولی پاک‌ترین نوع حمل و نقل عمومی به شمار می آید و تنها راه برطرف شدن ترافیک و آلودگی هوا در پایتخت است.

وی با آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران متروی تهران، بیان داشت: امیدوارم با مشارکت و همکاری متولیان امر توسعه مترو، از جمله دولت، مجلس و شورای شهر در عرصه مدیریت و در عرصه سازندگی موفق باشید و همواره شاهد پیشرفت های روزافزون شما در این مجموعه بزرگ باشیم.

علی امام، مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) نیز در ادامه از حسن نظر دوستان نسبت به عملکرد مترو تهران تقدیر و تشکر کرد: امیدواریم با همکاری همه بخش ها و دستگاه های مسئول شاهد توسعه متروی تهران و در نتیجه کاهش آلودگی هوا و ترافیک در این کلانشهرها باشیم.

گفتنی است خط ۶ مترو تهران به طول ۳۸ کیلومتر و دارای ۳۱ ایستگاه می باشد که از محدوده حرم حضرت عبدالعظیم(ع) آغاز می شود و پس از طی مسیر جنوب به شمال در ایستگاه میدان شهدا با خط چهار، در ایستگاه امام حسین(ع) با خط ۲، در ایستگاه هفت تیر با خط یک و در ایستگاه میدان ولیعصر(عج) با خط سه، تقاطع خواهد داشت و سپس به سمت غرب ادامه مسیر
می دهد و به محدوده شمال غربی تهران می رسد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!