پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فراهم شدن ‌خدمات ویلچری در فرودگاه خرم‌آباد
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
kerman2

فراهم شدن ‌خدمات ویلچری در فرودگاه خرم‌آباد

پرشین خودرو: معلولان ویلچرنشین لرستانی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند که یکی از آنها نداشتن خدمات ویلچری در فرودگاه خرم‌آباد بود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، برخی از معلولان ویلچرنشین استان در این باره گفته بودند: متأسفانه نبود خدمات ویلچری در فرودگاه خرم‌آباد سبب شده که برای سفر به مشکل بخوریم و مسافرت از طریق خودرو خیلی سخت است.

آنان ادامه دادند: به عنوان مثال وقتی برای درمان قصد داریم به تهران برویم کارمان سخت می‌شود و به اجبار باید چندین ساعت داخل خودرو باشیم.

حامد امیری از مدال‌آوران لرستانی پارالمپیک و پاراآسیایی در این باره به ایسنا گفته بود: حدود سه سال پیش با بلیت به فرودگاه خرم‌آباد رفتم که وقتی مرا با ویلچر دیدند پرسیدند چه کسی به تو بلیت داده است؟! وقتی علت را پرسیدم، گفتند فرودگاه خرم‌آباد خدمات ویلچری ندارد!

 

فرودگاه خرم آباد

 


اما حالا خدمات ویلچری فراهم شده و غلام‌رضا بنی‌صدر مدیر فرودگاه در این باره به ایسنا گفت: خودروی حمل بیمار که برای چنین مواردی نیاز است بالغ بر شش ماه پیش خریداری شده است.

وی ادامه داد: البته این خودرو در صورتی کارآیی دارد که شرکت‌های هواپیمایی نیز خدمات ویژه داشته باشند.

بنی‌صدر یادآور شد: در حال حاضر شرکت ایران ایر که روزهای شنبه، دوشنبه و پنج‌شنبه در فرودگاه خرم‌آباد پرواز دارد از خدمات ویژه برخوردار است و مسافران ویلچرنشین مشکلی ندارند.

این مسئول اظهار امیدواری کرد شرکت ماهان نیز این امکان را برای معلولان نیز فراهم کند.

نظر بینندگان
!
!
!