شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
 جاده کندوان جمعه یک طرفه می‌شود
۱۶:۴۳ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
اجاره خودرو

جاده کندوان جمعه یک طرفه می‌شود

پرشین خودرو: پلیس راه کشور با اعلام محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های اصلی منتهی به استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان از عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، پلیس راه کشور اعلام کرد که محدودیت‌های ترافیکی محور‌های مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) آغاز شد و تا ۶ صبح شنبه هفدهم آذر برقرار است.

بر این اساس، تردد هر نوع موتورسیکلتی به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی در این مدت در محور‌های کندوان و هراز ممنوع خواهد بود.

محور کندوان
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه شانزدهم به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد.

محور هراز
- براساس اعلام پلیس راه، تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

وضعیت جوی

بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای امروز جاده کندوان صاف است و هم اکنون دمای هوا این منطقه ۱۷ درجه سانتیگراد است.

همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما پیش بینی شده و دمای هوا امروز نیز بین ۶ تا ۱۸ درجه سانتیگراد است.

هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیزنیمه ابری همراه با افزایش دما در اواخروقت افزایش ابر پیش بینی شد و دما هوا نیز بین ۳ تا ۲۰ درجه سانتیگراد است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!