سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرشین خودرو
برف و باران در جاده های 8 استان
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
kerman2
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد:

برف و باران در جاده های 8 استان

پرشین خودرو: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح آخرین وضع راه‌ های کشور، از برف و بارانی بودن جاده های هشت استان کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ نادر رحمانی، با بیان این مطلب گفت: در بیشتر محورهای استان آذربایجان شرقی، محورهای خلخال، اسالم، اردبیل وسراب در استان اردبیل، محورهای شهمیرزاد- کیاسر در استان سمنان، ارتفاعات محورهای هراز و کندوان در استان مازندران بارش برف گزارش شده است.

وی با اشاره به بارش باران در بیشتر محورهای استان گیلان و مازندران اظهار کرد: همچنین در محورهای خدابنده - همدان و خدابنده - ابهر در استان زنجان و محورهای بندرعباس- لنگه در استان هرمزگان نیز بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اکثر محورهای استان خوزستان به ایسنا تصریح کرد: در محور سردشت- مهاباد در استان آذربایجان غربی، محورهای ایلام - دهلران، ایلام - اندیمشک و ایلام - مهران در استان ایلام، محورهای محورهای سنندج - دیواندره و سنندج - مریوان در استان کردستان و محورهای همدان- اسدآباد در استان همدان نیز نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.

به گفته رحمانی سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در پایان با تاکید بر لزوم همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محورهای مواصلاتی به رانندگان توصیه کرد که سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

نظر بینندگان
!
!
!