شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز عملیات اجرایی طرح سرمایه‌گذاری در بندر چابهار
۱۱:۴۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
اجاره خودرو

آغاز عملیات اجرایی طرح سرمایه‌گذاری در بندر چابهار

پرشین خودرو: کلنگ احداث طرح سرمایه گذاری احداث انبارهای چندمنظوره نگهداری کالا (B.O.T) به ارزش ۱۲۸ میلیارد ریال در بندر شهید بهشتی به زمین زده شد.

به گزارش پرشین خودرو،  در جریان سفر معاونان وزیر راه و شهرسازی به بندر چابهار با حضور استاندار سیستان و بلوچستان کلنگ احداث عملیات اجرایی پروژه سرمایه‌گذاری انبارهای چندمنظوره نگهداری کالا توسط بخش خصوصی به ارزش ۱۲۸ میلیارد ریال در بندر شهید بهشتی چابهار به زمین زده شد.

در این سفر محمد راستاد مدیدعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون وزیر راه و شهرسازی و شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارتخانه حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، مدت زمان ساخت این پروژه ۲۴ ماه است که در زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع و مساحت انبار ۱۸۰۰۰ متر مربع با ظرفیت سالانه ۶۰۰ هزار تن احداث خواهد شد.

 

بنادرچابهار

 


این پروژه زمینه اشتغالزایی مستقیم ۲۱ نفر و غیر مستقیم ۲۰۰ نفر را فراهم می‌آورد.

در ادامه معاونین وزارت راه و شهرسازی و هیأت همراه از زیرساخت‌های ریلی و اراضی پس‌کرانه‌ای بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کردند.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، همچنین معاونین وزارت راه و شهرسازی و جمعی از مدیران ستادی و استانی در ادامه سفر دو روزه خود به بندر چابهار از اسکله های صیادی و زیرساخت‌های گردشگری شهرستان کنارک بازدید و با مردم بومی شهرستان کنارک و جمعی از مدیران و اعضای شورای شهر دیدار کردند.

نظر بینندگان
!
!
!