پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
آغاز بکار سومین نمایشگاه حمل و نقل
۱۱:۳۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

آغاز بکار سومین نمایشگاه حمل و نقل

پرشین خودرو: سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته وزارت راه و شهر‌سازی امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی‌ و معاونان‌ بخش حمل و نقل در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه ۲۶۰ شرکت حمل و نقل داخلی و خارجی حضور دارند.

این نمایشگاه همزمان با هفته حمل و نقل و ۲۶ آذر ماه روز رانندگان هر ساله برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش در این نمایشگاه طرح جامع منظر راه‌های کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی رونمایی شد، این طرح با همکاری شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت بازآفرینی شهری ایران، مرکز تدوین مقررات ایمنی حمل و نقل، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و همچنین دانشگاه شهید بهشتی تدوین شد.

 

نمایشگاه

 


این طرح در قالب ۵ جلد کتاب با عناوین پیمایشی درباره ضوابط منظر راه، ضوابط طرح منظر راه‌های کشور، زیباسازی منظر راه‌های کشور، دید ایمنی و منظر راه، پوشش گیاهی منظر راه منتشر شد.

همچنین در این نمایشگاه الحاق نخستین فشنگی مانوری با موتور دیزل سنگین ملی رونمایی شد؛ طراحی این موتور توسط کارشناسان و مهندسان ایرانی انجام شده و به ناوگان ریلی جمهوری اسلامی ایران الحاق شد.

این موتور از سال ۸۸ راه‌اندازی شده بود، اما در سال ۹۰ نخستین تست روی این لوکوموتیو جواب نداد و بعد از بازنگری و بازسازی‌های مجدد موفق شدیم این موتور دیزلی را به ناوگان ریلی کشور متصل کنیم.

هم اکنون ۱۵۰ تا ۲۰۰ لوکوموتیو مانوری در کشور وجود دارد و قدرت این موتور ۱۰۰۰ کیلووات بر ساعت است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!