شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
۷۰۸ هزار راننده تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

۷۰۸ هزار راننده تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند

پرشین خودرو: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۰۸ هزار راننده خودرو سنگین و همسرانشان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند و ثبت نام رانندگان همچنان ادامه دارد.

به گزاش پرشین خودرو به  نقل از صداوسیما، محمد تیموری افزود: یکی از دغدغه‌های اصلی قشر زحمت کش رانندگان خودرو‌های سنگین، ­ بحث نداشتن بیمه تکمیلی بود که با تلاش‌هایی که در چند ماهه اخیر توسط سازمان راهداری انجام گرفته همزمان با ولادت امام رضا (ع) در مرداد ماه امسال مقرر شد که ۹۰۰ هزار نفر از رانندگان خودرو‌های سنگین و همسرانشان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.
وی گفت: در ایران در بخش حمل و نقل مسافری، ​ ۱۱۸ هزار راننده وجود دارد که پیش از این، ­ از نعمت بیمه تکمیلی برخودار شده بودند، اما در طرح جدید با توجه به وجود ۴۵۰ هزار راننده در بخش حمل و نقل کالا قرار بر این شد که شرکت بیمه گر با باز کردن ظرفیت ۹۰۰ هزار نفری­ همه ­این رانندگان عزیز را به همراه همسرانشان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهد.

 

رانندگان

 


معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری افزود:​ تاکنون ۷۰۸ هزار نفر از رانندگان و همسرانشان با ثبت نام در این طرح تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند و نکته مهم این بیمه، ­ برای رانندگان این است که برای دریافت آن هیچ هزینه اضافه‌ای نباید پرداخت کنند و همه ­هزینه آن از طرف شرکت‌های حمل و نقل پرداخت می‌شود.
تیموری گفت: از ۱۵ مرداد ماه تاکنون شرکت بیمه گر ۱۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان خسارت به رانندگان و ۳۸ میلیارد تومان هم به بیمارستان‌ها برای این طرح پرداخت کرده و سقف پرداخت این بیمه برای خدمات سرپایی ۵۰۰ هزار تومان، برای جراحی‌های کوچک هفت میلیون تومان، برای جراحی‌های بزرگ‌تر و قلب تا ۱۴ میلیون تومان است­­که در نوع خود بیمه قابل قبولی است.

نظر بینندگان
!
!
!