دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
افزایش سرعت در متروی تهران- پرند
۱۶:۴۶ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

افزایش سرعت در متروی تهران- پرند

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به ضرورت تکمیل خطوط متروی تهران- پرندگفت: افزایش سرعت اجرایی در فاز ۳ متروی تهران- پرند با طول ۱۹ کیلومتر در اولویت فعالیتهای ما قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، علی امام با بیان اینکه خط متروی تهران پرند شبکه متروی تهران را به فرودگاه امام خمینی (ره) و شهر پرند متصل می کند، گفت: فاز اول آن تا شهر آفتاب و همچنین فاز دوم تا فرودگاه امام (ره) به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه فاز سوم این مجموعه به طول ۱۹ کیلومتر در حال اجرا است، افزود: بخش ساختمانی این فاز بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و یکی از لاین های آن تا نزدیکی پرند ریل گذاری شده است.

امام با تاکید بر اینکه به محض تامین اعتبارعملیات اجرایی فاز ۳ به سرعت انجام خواهد شد، تصریح کرد:.زمان بندی پیش بینی شده ۱۲ ماهه بوده است تا شهروندان پرند و شهرهای اطراف بتوانند در ابتدای زمستان سال آینده بامترو به اقصی نقاط تهران دسترسی داشته باشند.

 

 

مترو

 


مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) با بیان اینکه به هیچ وجه قرار نیست خط پرند تعطیل شده و یا تکمیل آن به وزارت راه و شهر سازی سپرده شود، گفت: متاسفانه به دلیل عدم تخصیص کافی وبه موقع اعتبارات لازم، فعالیت در فاز ۳ اندکی به کندی پیش رفت.

به گفته امام تلاش برای جذب حمایت دولت از سوی سازمان برنامه وبودجه (گروه امور راه و ترابری)، وزارت راه شهر سازی(شرکت عمران شهرهای جدید)، استانداری تهران (معاونت امور عمرانی)، نماینده مجلس شورای اسلامی و همچنین شهرداری تهران (شرکت مترو) در حال انجام است.

وی ادامه داد: طی جلسات مشترک؛ توافق نامه هایی به امضا رسیده است تا به موازات تخصیص بودجه به صورت نقد و یا اسناد اوراق دولتی، شرکت عمران پرند به نیابت از وزارت راه و شهر سازی از محل تغییر کاربری وتهاتر زمین های موجود درشهر پرند جهت تامین مالی بخشی از بودجه تا ۱۵۰میلیارد تومان در اختیار پیمانکار پروژه قرار دهد.

امام بیان داشت: مقدمات و کارهای قانونی مربوط در حال انجام است و به زودی با اولین پرداخت عملیات اجرایی سرعت گرفته و مردم منطقه شاهد سرعت بالا در تکمیل این خط خواهند بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!