جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۶:۳۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
ایرانول در نمایشگاه «حمل و نقل» به دنبال توسعه بازار و معرفی محصول
۰۶:۳۱ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ایرانول در نمایشگاه «حمل و نقل» به دنبال توسعه بازار و معرفی محصول

پرشین خودرو: نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته که در مصلی تهران برگزار شده بود، میزبان یکی از تولیدکنندگان برتر روغن موتور های ایرانی است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته که تا فردا در مصلی تهران دایر خواهد بود، میزبان شرکت نفت ایرانول است که با اهداف توسعه بازار و معرفی محصولات جدید خود در این نمایشگاه حضور یافته است.

شرکت نفت ایرانول که از مطرح ترین تولیدکنندگان روغن موتور در کشور است، دارای تاییدیه هایی از بزرگ ترین شرکت های خودروسازی و نهادهای ارائه دهنده گواهی های استاندارد و کیفیت محصول جهان در حوزه روغن موتور است.

ایرانول عمده هدف خود از حضور در نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته را معرفی محصول جدید این شرکت و توسعه بازار این محصولات عنوان کرده است.

 روغن موتور «رونیا» که چندی پیش به صورت رسمی رونمایی و به بازار معرفی شد، از بالاترین سطوح کیفیت و پیشرفته ترین فرمولاسیون جهانی برخوردار است که در انواع مختلف برای خودروهای بنزینی، هیبرید و دیزل به تولید رسیده است.

 شرکت نفت ایرانول از شرکت هایی همچون ولوو، شرکت Reach کانادا، شرکت VOITH آلمان، MTU برای روغن های موتور دیزلی و شرکت MAN تاییدیه کیفیت دریافت کرده که نشان دهنده سطح بالای کیفیت محصولات تولیدی این شرکت است.

روغن موتورهای ایرانول به اذعان کارشناسان این حوزه قابل استفاده در تمام خودروهای داخلی و وارداتی موجود در بازار قابل استفاده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!