سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
جاده کندوان جمعه یک طرفه می شود
۱۵:۳۸ | ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
اجاره خودرو

جاده کندوان جمعه یک طرفه می شود

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی منتهی به استان از یک طرفه شدن جاده کندوان از عصر جمعه هفته جاری خبر داد و گفت که با توجه به پیش بینی هواشناسی رانندگان مراقب لغزندگی جاده ها باشند.

به گزارش پرشین خودرو ، سرهنگ علیرضا قدمی  افزود: محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز آغاز شد و تا 6 صبح شنبه اول دی برقرار است.
وی ادامه داد: تردد هر نوع موتورسیکلتی به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان، هراز و سوادکوه ممنوع است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور' کرج- چالوس' ممنوع است، توضیح داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 30 آذر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، بیان داشت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 28 آذر ماه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.
وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 24434 و24420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.
** وضعیت جوی
سرهنگ قدمی گفت که هم اکنون بارندگی پراکنده در پائین دست محورهای هراز و کندوان موچب لغزندگی سطح جاده ها شده است که رانندگان باید مراقب باشند.
وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود سامانه جدید بارشی از فردا پنجشنبه بیست نهم آذرماه ، بارندگی در ارتفاعات به صورت بارش برف خواهد بود که رانندگان باید نسبت به ایمنی خودرو و تجهیز شدن به زنجیر چرخ اقدام کنند.
رئیس پلیس راه مازندران گفت که بنابر گزارش هواشناسی هوای روز جمعه محورهای کوهستانی نیز برفی همراه با مه است.
مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر جاده اصلی و فرعی دارد که سه هزار و 700 کیلومتر از این محورها برفگیر است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!