جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
راه آهن سراسری تهران - جنوب بسته شد
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
اجاره خودرو

راه آهن سراسری تهران - جنوب بسته شد

پرشین خودرو: مدیرکل راه آهن لرستان گفت: راه آهن سراسری تهران - جنوب از امروز - شنبه - یکم دی به مدت چهار روز به سبب اجرای کار بازسازی در محدوده ریلی این استان، بسته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، «رحمت رحمت نژاد» گفت: در این مدت تردد همه قطارهای باری و مسافری در این مسیر امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به انجام کار بازسازی در محدوده «بلاک قارون - بیشه» بیان کرد: طول این بلاک 17 کیلومتر است که با توجه به وجود تونل‌ های طویل، قوس‌های زیاد و دسترسی نداشتن به راه جاده‌ ای یکی از سخت گذرترین مسیرهای ریلی کشور به شمار می‌رود.

رحمت نژاد بیان کرد: 155 کیلومتر از راه‌آهن ناحیه لرستان در مسیر سراسری تهران - جنوب واقع است، که با بازسازی‌ آن شتاب و ایمنی آن افزایش و احتمال بروز حوادث ریلی کاهش می‌یابد.
او افزود: قرار بود این مسیر خرداد امسال تا پایان ماه مبارک رمضان و با وقفه های چند روزه به صورت موقت بسته و کار بازسازی بلاک قارون - بیشه به طول 17کیلومتر انجام شود اما با توجه به حجم جابه جایی بار و آغاز سفرهای تابستانی، این تصمیم تغییر کرد و مقرر شد مسدودی های مسیر در درازمدت انجام شود تا خللی در حمل و نقل راه آهن تهران - جنوب ایجاد نشود.
مدیرکل راه آهن لرستان گفت: با توجه به شرایط کوهستانی منطقه، این محدوده فنی ترین بلاک مسیر در ناحیه لرستان است که 19 دهانه تونل به طول بیش از 9 کیلومتر، 6 دهانه پل به طول 567 متر و 44 دهانه قوس دارد.
به محدوده بین هر ایستگاه قطار تا ایستگاه بعدی «بلاک» می گویند.
بازسازی راه آهن سراسری تهران - جنوب در محدوده لرستان از سال 92 آغاز شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قطارراه آهن
نظر بینندگان
!
!
!