سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
فرصت ثبت‌نام کارت سوخت المثنی امشب پایان می‌یابد
۱۶:۰۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
اجاره خودرو

فرصت ثبت‌نام کارت سوخت المثنی امشب پایان می‌یابد

پرشین خودرو: تاکنون ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر برای کارت سوخت المثنی ثبت‌نام کرده‌اند و فرصت یک ماهه این فرآیند، ساعت ۲۴ امشب (شنبه، اول دی‌ماه) پایان می‌یابد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، فرصت ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی که از روز شنبه، سوم آذرماه فرآیند آن آغاز و تمدید شده بود، ساعت ۲۴ امشب پایان می‌یابد. پس از پایان مهلت قانونی اعلام شده، اطلاعات دریافتی دسته‌بندی، پالایش و فیلتر می‌شود و آمار نهایی ثبت‌نام‌کنندگان به صورت مشخص اعلام خواهد شد.

مالکان خودرو و موتورسیکلت تا پایان امشب مهلت دارند برای ثبت درخواست کارت سوخت با مراجعه به سامانه اینترنتی www.mob.gov.ir، اپلیکیشن خدمات دولت همراه و کد دستوری #۴* اقدام و خودروهای عمومی و دولتی نیز به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کنند.

در این باره سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به پایگاه خبری وزارت نفت گفته است که هم‌چنان امکان ویرایش اطلاعات و مشخصات برای ثبت‌نام کنندگان وجود خواهد داشت و افراد می‌توانند پس از این فرصت نیز نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

به گفته زیبا اسماعیلی در مرحله ویرایش و پالایش، افرادی که با وجود داشتن کارت سوخت اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند، مالکانی که کارت سوخت آن‌ها در پست باقیمانده است و مالکان خودروهای اسقاطی در صورت ثبت‌ درخواست از فهرست نهایی ثبت‌نام‌کنندگان حذف خواهند شد.

بنابراعلام، تاکنون بیش از ۳۶ هزار کارت سوخت که صاحبان آن‌ها اقدام به واگذاری غیرقانونی آن کرده و در سامانه ثبت‌نام کرده بودند، ابطال شده است.

نظر بینندگان
!
!
!