شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۲ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
ناوگان اتوبوسرانی در وضعیت مطلوبی نیست
۱۳:۴۲ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
اجاره خودرو
عضو شورای شهر تهران:

ناوگان اتوبوسرانی در وضعیت مطلوبی نیست

پرشین خودرو: رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تاکید کرد: وضعیت ناوگان اتوبوسرانی از نظر فرسودگی به هیچ وجه در شرایط مطلوبی نیست و تا پایان امسال، بسیاری از آنها به سن فرسودگی می‌رسند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، سید آرش حسینی میلانی پیش از ظهر امروز در صحن علنی شورای شهر تهران در هنگام بررسی مجوز انتشار ۳۰ هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی برای اجرای طرح‌های حمل و نقل عمومی شهر تهران گفت: وضعیت ناوگان اتوبوسرانی از نظر فرسودگی به هیچ وجه در وضعیت مطلوبی نیست و تا پایان امسال، بسیاری از آنها به سن فرسودگی می‌رسند.

وی با بیان اینکه ۱۸ درصد آلایندگی ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون از سوی اتوبوس‌های شرکت واحد تولید می‌شود، اظهار داشت: با وجود اجرایی شدن طرح معاینه فنی، لازم است نوسازی در اتوبوس‌های شرکت واحد انجام شود.

 

اتوبوس

 

سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: مشکل دیگر، ون‌های حمل و نقل عمومی است که بسیاری از آنها به سن فرسودگی رسیده‌اند و شرکت‌های خودروسازی از نوسازی عقب‌نشینی کرده‌اند.

حسینی میلانی افزود: اگر شهرداری یک سوم این مبلغ اوراق را به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی اختصاص دهد ما حداقل اقدام ضروری را برای کاهش آلودگی هوا و حفظ کیفیت خدمت‌رسانی انجام داده‌ایم.

در ادامه، اعضای شورای شهر با اکثریت آرا با پیشنهاد رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری درباره بازگشت به لایحه شهرداری و اختصاص سهم مناسب به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی موافقت کردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!