پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
بازدید مدیران ارشد بانک ایران زمین از مدیریت شعب استان یزد
۱۶:۰۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
اجاره خودرو

بازدید مدیران ارشد بانک ایران زمین از مدیریت شعب استان یزد

پرشین خودرو: معاونت اعتبارات، بانکداری شرکتی و بین الملل، مدیرامور شعب استان ها، مدیرامور اعتبارات و سرپرست امور بین الملل ضمن بررسی وضعیت عملکرد و اقدامات صورت گرفته، با مدیران دوایر ستادی و کارکنان شعب استان یزد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پرشین خودرو: طی بازدید مدیران ارشد از مدیریت شعب استان یزد در ابتدا جلسه ای با حضور مدیران ستاد با پورحسنی مدیرامور شعب استان، حبوباتی معاون اداری و مالی و اخوان کارشناس ارزی استان در مورد تفویض اختیارات در زمینه خدمات ارزی به مشتریان برگزار شد.

مسعود مهردادفر معاون اعتبارات، بانکداری شرکتی و بین الملل با ابراز خرسندی بابت حضور در استان، سیاست های اعتباری و ارزی بانک را تشریح و از پیگیری های صورت گرفته در جهت شروع فعالیت ارزی استان قدردانی کرد.

 
 
بانک ایران زمین
 

و در ادامه حسینی فر و حسن پور در زمینه نحوه تفویض اختیار، صدور حوالجات ارزی و اعتبارات اسنادی خارجی نقطه نظرات خود را بیان کردند.

در پایان جلسه حسینی کناروئی ضمن تشکر از عملکرد استان در زمینه جذب منابع، رهنمودهای لازم را در جهت اصلاح ترکیب منابع ارائه کرد.

در ادامه حضور مدیران ارشددر استان از فرایند تولید کارخانه سیرنگ از زمان ورود مواد اولیه تا تولید نخ بازدید کردند. این شرکت از مشتریان فعال و خوش نام بانک ایران زمین است که در سال 1373 فعالیت خود را در زمینه تولید نخ های پلی پروپلینی آغاز و هم اکنون با تعداد 400 نفر پرسنل شاغل مستقیم و 2000 نفر به صورت غیرمستقیم و ظرفیت تولید 48000 تن انواع نخ در سال به عنوان یکی از مهمترین قطب های نساجی خاورمیانه مطرح است.

سپس مدیران طی بازدید از شعب صفائیه، یزد، طالقانی و قیام عملکرد شعب را مورد ارزیابی قرار داده و با همکاران شعب به بحث و گفتگو پرداختند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!