یكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هدیه کریسمسی راننده آمریکایی به علاقمندان دریفت و آفرود! + ویدئو
۰۱:۰۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
کرمان 2
/اختصاصی/

هدیه کریسمسی راننده آمریکایی به علاقمندان دریفت و آفرود! + ویدئو

پرشین خودرو: امروز شما را دعوت به تماشای رانندگی هیجان انگیز «کایلی لداک» با خودروی فورد F-150 رپتور خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، کریسمس نزدیک است و بسیاری از مردم درخت کریسمس خود را خریداری کرده اند و یا برخی دیگر ترجیح می دهند روش سنتی را انجام دهند و با رفتن به جنگل، قطع درخت، آوردن آن به خانه و همچنین تزئین آن با وسایل مختلف سال نوی میلادی را جشن بگیرند.

 حال در کنار مردم، صنایع بزرگ هم به روش های اختصاصی خود سال نوی میلادی را جشن می گیرند، همچون صنعت بزرگ خودروسازی که تاکنون شرکت های بزرگ تولید کننده اتومبیل تبلیغ های مختلفی به همراه درخت کریسمس منتشر کرده اند و به نوبه خود سال نوی میلادی را تبریک گفته اند.

 حال امروز پرشین خودرو یکی از جذاب ترین های آن را انتخاب کرده و برای شما در همین مقاله بارگذاری کرده است و آن هم دریفت و آفرود هیجان انگیز و پرسرعت با خودروی فورد F-150 رپتور خواهد بود که به مناسبت سال نوی میلادی یک درخت کریسمس با خود حمل می کند.

 این تبلیغ از طرف شرکت "تویو تایر" و "مانستر انرژی" ساخته شده و راننده هنرمند آن "کایلی لداک" خواهد بود که سوار بر یک خودروی "فورد F-150 رپتور" به شدت اصلاح شده دست به خلق صحنه های بسیار زیبا و هیجان انگیزی می‌زند که لذت بردن کامل و تماشای آن را به خودتان واگذار می کنیم.

نظر بینندگان
!
!
!