چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۴۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
انتصاب اولین شهردار خانم!
۱۰:۴۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
اجاره خودرو

انتصاب اولین شهردار خانم!

پرشین خودرو: شهردار منطقه 20 مدیریت ناحیه یک این منطقه را به معصومه پورنظری سپرد و گفت: این انتصاب مسیر را برای اثبات توانمندی بانوان شاغل این منطقه باز می کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از برنا، فرهاد افشار در مراسم معارفه و تکریم شهرداران ناحیه یک این منطقه گفت: انتصابات در مدیریت شهری با نگاه جنسیتی نیست و روند انتخاب براساس شایستگی افراد انجام می شود.

افشار استفاده از پتانسیل بالای بانوان شاغل در پست های مدیریتی را از سیاست های کاری خود برشمرد و افزود: با توجه به اینکه دقت نظر و مسئولیت پذیری بالا از ویژگی های فردی بانوان محسوب می شود، ورود آنها به فضاهای مدیریتی در ارتقاء عملکرد مدیریت شهری تاثیر بسزایی خواهد شد.

وی به اهمیت برقراری عدالت و حضور بانوان در تمامی مسیرهای شغلی اشاره کرد و ادامه داد: انتصاب خانم در پست شهردار ناحیه، علاوه بر رفع تبعیض های گذشته، مسیر را برای اثبات توانمندی بانوان شاغل این منطقه باز می کند.

افشار همکاری مجموعه پرسنل ناحیه یک و مدیران ارشد مدیریت شهری با اولین شهردار ناحیه خانم منطقه20 را خواستار شد و گفت: فضای مدیریتی برای حضور بانوان شاغل در مجموعه مدیریت شهری تشدید می شود و این انتصاب بستر را برای اعتماد بیشتر به بانوان فراهم خواهد کرد.

شهردار منطقه 20 از خدمات ارزنده حمید گودرزی شهردار سابق ناحیه یک قدردانی کرد و برای ایشان در پست جدید به عنوان شهردار ناحیه 5 منطقه 20 آرزوی موفقیت کرد.

مراسم معارفه معصومه پورنظری به عنوان سرپرست ناحیه یک و حمید گودرزی به عنوان شهردار سابق ناحیه یک منطقه 20 با حضور شهردارمنطقه، معاونان توسعه منابع انسانی و امورشهری و محیط زیست، ، مشاور و مدیر دفتر شهردار منطقه، رئیس اداره فضای سبز و تعدادی از پرسنل ناحیه شهرداری منطقه 20 در ساختمان ناحیه یک برگزار شد.

این گزارش حاکی است در جلسه دیگری که با حضور معاونان توسعه منابع انسانی و امورشهری و محیط زیست و مشاور و مدیر دفتر شهردار منطقه در ساختمان شهرداری ناحیه 5 برگزار شد ، از خدمات ارزنده مجتبی مظفری شهردار سابق ناحیه 5 قدردانی به عمل آمد و حمید گودرزی به عنوان شهردار این ناحیه معرفی شد.

نظر بینندگان
!
!
!