سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
مسیر صحیح مشتری مداری از شفافیت در قیمت گذاری می گذرد
۱۲:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
اجاره خودرو
مدیران خودرو:

مسیر صحیح مشتری مداری از شفافیت در قیمت گذاری می گذرد

پرشین خودرو: در یک بررسی آماری بیش از 80 درصد مشتریان سه عامل شفافیت در قرارداد، عمل به تعهدات و خدمات پس از فروش را از جمله موارد موثر در انتخاب یک شرکت خودروسازی برای خرید خود اعلام کردند.

به گزارش پرشین خودرو، در حالی به سه ماهه پایانی سال وارد ‌شدیم که صنعت خودرو ایران متاثر از تبعات ناشی از طوفان تحریم‌های یک جانبه ایالات متحده آمریکا همچنان دچار نابسامانی است.

براساس اعلام روابط عمومی شرکت مدیران‌ خودرو، این شرکت نیز به دلیل مواجهه با شرایط ایجاد شده در وضع اقتصادی و تجاری کشور، مجبور به اعمال تغییرات ناخواسته و حتی بر خلاف برنامه های توسعه خود شد. قسمتی از این دگرگونی به دلیل وابستگی به مباحث تولید، هزینه تمام شده محصولات را دستخوش تغییرات قرار داد.

شرکت مدیران‌ خودرو در طول این مدت همواره سعی داشته با توجه به موجودی مواد اولیه و همچنین سازوکار موجود در تهیه و شارژ خطوط تولید، نسبت به ایجاد تعهد فروش به مشتریان شرایط فروش خود را فعال کرده و تنها بر سرمایه داخلی شرکت محاسبات تولید و تامین را صورت دهد.

این شرکت در مرحله نخست بطور شفاف و صادقانه و بر اساس موجودی مواد اولیه در انبار و هزینه‌های جاری تولید قیمت‌های خود را افزایش داد. خودروهای تولید شده در این مرحله مطابق قراردادهای منعقد شده با مشتریان، در این مدت زمان بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل شد تا ضمن احترام به اعتماد مشتریان منافع مالی و معنوی مشتریان حفظ شده و فارغ از سیاست دیگر شرکت حقوق آنها رعایت و خودرو آنها در صحت و سلامت و بدون کم و کاست در موعد مقرر تحویل داده شود.

 شرکت مدیران‌ خودرو توجه به اصل مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری و منافع آنان را برای خود سرمایه‌ای می‌داند که طی بیش از یک دهه فعالیت به آن نایل آمده است و حاضر نخواهد بود به سادگی آن را از دست دهد.

مدیران ‌خودرو برای تداوم حضور فعالیت تولیدی خود در ایران همچنان به دنبال برنامه ریزی و توسعه زیرساخت بیشتر در ایران است. در حدود 400 هزار خودرو تولید شده در حال استفاده از محصولات مدیران‌خودرو در ایران گواه اعتماد مردم ایران به این شرکت خودرو‌سازی است. شرکتی که در طول این سالها در هر مرحله به دنبال توسعه زیرساخت های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور و در راستای ارئه خدمات بهتر به خانواده مشتریان خود بوده است.

بسیاری از کارشناسان معتقدند برخی شرکت‌های خودرویی با استفاده از شرایط مبهم وضعیت خودرویی کشور، به رغم ثبات نسبی نوسانات ارزی، همچنان با ارائه قیمت‌های غیر قطعی و البته تحویل‌های نامتعارف بلند مدت سعی در جذب سرمایه مشتریان و نگهداشت آنها هستند تا در دراز مدت قیمت‌های خود را افزایش دهند.

شرکت مدیران‌ خودرو در حال حاضر شرایط فروش فوری با تحویل فوری و قیمت قطعی را برای تمام محصولات خود برقرار کرده است. مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های سراسر کشور و اطلاع از شرایط ثبت نام از امکان تست رانندگی محصولات قبل از خرید بهره مند شوند.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از نزدیکترین نمایندگی به محل مورد نظر خود به وبسایت رسمی شرکت مدیران‌خودرو به آدرسwww.mvmco.ir مراجعه کنند.

نظر بینندگان
!
!
!