چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
چاپ تصاویر بر روی تمام سطوح امکانپذیر شد
۰۲:۴۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
persiakhodro2

چاپ تصاویر بر روی تمام سطوح امکانپذیر شد

پرشین خودرو: چاپگر « PrintBrush XDR» قادر به چاپ تصاویر بر روی تمام سطوح است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازفارس، چاپگرها به طور معمولی تصاویر را بر روی کاغذ چاپ می‌کنند اما اگر شما بخواهید تصاویر را بر روی دیوار، تکه‌ای از چوب، بخشی از لباس و هر سطح دیگری چاپ کنید با مشکل مواجه می‌شوید. در حال حاضر چاپگری ساخته شده که می‌تواند چاپ تصاویر را بر روی هر سطحی امکان‌پذیر کند.

براساس گزارش «نیواطلس»، چاپگر « PrintBrush XDR» یک چاپگر دستی جوهر افشان است که از طریق وای‌فای بی‌سیم با یک نرم‌افزار گوشی موبایل ارتباط برقرار کرده و سپس تصاویر تمام‌رنگی را طبق داده‌های این نرم‌افزار بر روی سطوح چاپ می‌کند.

همچنین با استفاده از یک کابل USB نیز می‌توان طرح‌ها را به چاپگر منتقل کرد. علاوه بر این 4 هزار فایل تصویری نیز در حافظه داخلی این چاپگر ذخیره می‌شود تا در مواقعی بدون حضور گوشی، تبلت یا لپ‌تاپ تصاویر را چاپ کند.

 

فناوری


این دستگاه با استفاده از یک سنسور چشمی و واحد اندازه‌گیری داخلی جهت و سرعت حرکت را مشخص می‌کند تا تصاویر در مسیر درست چاپ شوند.

لازم به ذکر است که این چاپگر قادر به چاپ کامل یک صفحه گرافیکی نیست؛ البته این قابلیت نیز در دستور کار است.

این دستگاه با استفاده از یک باتری لیتیومی پلیمر 11.1 ولتی روشن می‌شود و با هر بار شارژ کردن می‌توان 4 هزار نقش و اثر را چاپ کرد. قیمت آن نیز 299 دلار است.

نظر بینندگان
!
!
!